امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۱۴:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133399
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سازمان دانش‌آموزی جمهوری اسلامی ایران طی بیانیه‌ای قتل عام دانش‌آموزان پاکستانی به ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سازمان دانش‌آموزی جمهوری اسلامی ایران طی بیانیه‌ای قتل عام دانش‌آموزان پاکستانی به دست گروه افراطی طالبان را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است: بار دیگر دستان پلید و تبهکار دشمنان قسم خورده و سیه دل مسلمانان از آستین خشونت و افراطی گری بیرون آمد و فاجعه‌ای دیگر آفرید.

واقعه خونین قتل عام دانش‌آموزان در پیشاور پاکستان به دست گروه افراطی طالبان به دنبال گروگانگیری که منجر به کشته شدن بیش از یکصد دانش‌آموز و معلم و ده‌ها تن دیگر گردید، زخم دیگری بود بر پیکر خسته از جنگ منطقه.

این بیانیه می‌افزاید: ما اعضای تشکل‌های دانش‌آموزی عضو سازمان دانش‌آموزی جمهوری اسلامی ایران ضمن محکوم نمودن این حرکت ددمنشانه که زاییده مداخله بیگانگان و گسترش فقر، بیکاری، تبعیض، تحقیر و بی عدالتی در منطقه است، ضمن ابراز همدردی با ملت مسلمان پاکستان به ویژه دانش‌آموزان ستم دیده این دیار از مقامات آن کشور مجازات عاملان این جنایت سبوعانه را خواستاریم.

امید است با هوشیاری ملت‌های مسلمان جهان ریشه خشونت و افراطی‌گری هرچه سریع‌تر از منطقه رخت بربندد و در آینده‌ای نه چندان دور شاهد رویش جوانه‌های تمدن نوین اسلامی برپایه عدل و عدالت و تدبیر و امید باشیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها