امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133402
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، الحاج آمادو گوئیه سی با اشاره به اینکه بهره گیری از نیروهای آماتور و غیرحرفه ای ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، الحاج آمادو گوئیه سی با اشاره به اینکه بهره گیری از نیروهای آماتور و غیرحرفه ای در حوادث و بلایا مشکلات ثانویه به دنبال خواهد داشت اظهار کرد: اما  خوشبختانه هلال احمر ایران دارای مؤسسه آموزش عالی و از همه مهم تر برنامه آموزشی جامع است، لذا در حوزه تربیت نیروهای حرفه ای و ماهر برای بلایا، منسجم تر وارد عمل شده است.

وی افزود: بهره گیری از دانش در حوزه هلال احمر و استفاده از آن در پیشبرد اهداف جمعیت های ملی بسیار مؤثر خواهد بود.

دبیرکل فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر تأکید کرد: بعلاوه در کنار آموزش و دانش باید به بهره گیری از تکنولوژی های جدید به بروز آنها نیز توجه کرد.

رفع نیازهای آموزشی پرسنل هلال احمر با برگزاری دوره های آموزشی از راه دور

داود شجاعی زاده رئیس مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جمعیت هلال احمر نیز در این دیدار با اشاره به فعالیت 34مرکز دانشگاهی این مؤسسه اظهار کرد: خدمات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی هلال احمر در رشته های کاردانی، کارشناسی حرفه ای و کارشناسی ارشد ارائه می شود.

وی به برگزاری دوره های آموزش از راه دور در مؤسسه آموزش عالی هلال ایران اشاره و تصریح کرد: هم اکنون آموزش های جامع در دوره های آموزشی چون مدیریت بحران، آبرسانی در سوانح، ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در سوانح و مدیریت سوانح و کاهش بلایا از راه دور ارائه می شود.

وی افزود: این دوره های آموزشی برای رفع نیازهای اساسی پرسنل هلال احمر که در شهرستانها ارائه خدمت می کنند بسیار مفید بوده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار