امروز : جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 24
۱۹:۲۱
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133424
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 54
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وزارت خارجه گرجستان این هفته به اظهار نظر در مورد مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه موسوم به ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وزارت خارجه گرجستان این هفته به اظهار نظر در مورد مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه موسوم به 1+5 پرداخته و توافق هسته‌ای را برای تمام جهان سودمند خواند.
در بخشی از بیانیه وزارت خارجه گرجستان که روز دوشنبه منتشر شده، آمده است: «ما توافق حاصله طی مذاکرات 24 نوامبر و قبول ادامه مذاکرات هسته‌ای تا 30 جولای 2015 و همچنین آمادگی در تعامل به سوی یک چارچوب سیاسی و حصول توافقات پایانی فنی استقبال می‌کنیم.»
به گزارش وبگاه خبری «مسنجر» در بخش دیگر بیانیه وزارت خارجه گرجستان آمده است: «ما معتقدیم که این دور از مذاکرات گامی مهم به سوی صلح و ثبات باداوم و پایدار در منطقه و جهان خواهد بود.»
گفتنی است، بر اساسی توافق‌های حاصل شده در ماه گذشته، گفت‌گوهای هسته‌ای بین ایران و گروه 1+ 5 هم اکنون در ژنو سوییس در جریان می‌باشد. نشست عمومی امروز ایران و 1+5 در ژنو بعد از 2 ساعت پایان یافت و تیم مذاکره کننده ایرانی قرار است با هیأت‌های چین و روسیه به صورت دوجانبه و با 3 کشور اروپایی به صورت چهارجانبه به رایزنی بپردازد.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار