امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۶:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133438
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 52
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «نفتالی بنت» وزیر اقتصاد و رهبر حزب مذهبی، صهیونیستی «خانه یهود» اسرائیل حمله شدیدی را ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «نفتالی بنت» وزیر اقتصاد و رهبر حزب مذهبی، صهیونیستی «خانه یهود» اسرائیل حمله شدیدی را نسبت به تصمیم دادگاه عمومی اتحادیه اروپا در حذف نام گروه مقاومت حماس از فهرست گروه‌های خرابکار کرد.

به گزارش وبگاه خبری «آلگماینر» نفتالی بنت با استناد به کنایه‌های موجود در انجیل حکم دادگاه عمومی اتحادیه اروپا را محکوم کرد.

بر اساس این گزارش، بنت در این زمینه گفت:«این جریان همانند قوم لوط شده است که در آنجا مورد مثبت شیطان تجسم شد و مورد شیطانی خوب در نظر گرفته شد.»

این وزیر صهیونیستی در ادامه سخنان خود در این باره گفت:«اگر کسی بر این باور است که با قربانی کردن اسرائیل، اروپا نجات خواهد یافت، در اشتباه می‌باشد. تصمیم در ناچیز نشان دادن خون یهودیان حکایت از فقدان اخلاقی می‌باشد.»

بنت در ادامه با نیرومند خواندن اسرائیل و ادعای این‌که تل‌آویو قادر به دفاع از خود است، افزود اتحادیه اروپا از تصمیم خود در این زمینه آسیب خواهد دید.

گفتنی است، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با استقبال از تصمیم دادگاه عمومی اروپا در حذف نام خود از فهرست سازمان‌های خرابکار، آن را پیروزی دیپلماتیک توصیف کرد.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها