امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 21
۲۱:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133467
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 180
هادی خورشاهیان، نویسنده، مترجم و شاعر ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره ...

هادی خورشاهیان، نویسنده، مترجم و شاعر ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره تازه‌ ترین اثر زیر چاپ خود، بیان داشت: یک مجموعه 6 جلدی در نشر «خط خطی» زیر چاپ دارم که در آینده نزدیک به چاپ خواهید رسید.

به گفته وی، این مجموعه کتاب‌ها در قالب شعر خردسال با عنوان کلی «این چی چیه» به چاپ خواهد رسید که هر یک از مجلدات آن نیز به «اشیاء»، «حیوانات»، «پرندگان»، «وسایل نقلیه» و «طبیعت»، اختصاص دارد.

خورشاهیان ادامه داد: هر یک از کتاب‌های مجموعه 6 جلدی «این چی چیه» دربردارنده 10 قطعه شعر است که خوشبختانه مجوز چاپ این مجموعه نیز از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخذ و در آینده‌ای نه چندان دور به چاپ خواهد رسید.

گفتنی است، به تازگی رمان «سفر به شهریور» هادی خورشاهیان از سری مجموعه کتاب‌های پروژه «رمان نوجوان امروز» از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای چاپ دوم منتشر و روانه بازار نشر شد.

بر اساس این گزارش، هادی خورشاهیان (زادهٔ 1352 در نیشابور) شاعر و نویسنده داستان کوتاه است که در آینده نزدیک از وی مجموعه داستان‌هایی در حوزه مبلمان شهری برای مخاطبان کودک با عناوینی همچون «فواره‌های رنگی»، «بازی کودکان» و «بدنسازی در پارک» منتشر و روانه بازار نشر می‌شود.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار