امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۴:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133468
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فیلم سینمایی «شیار 143» به کارگردانی نرگس آبیار در ادامه حضور بین المللی خود عصر روز گذشته 25 آذرماه در ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فیلم سینمایی «شیار 143» به کارگردانی نرگس آبیار در ادامه حضور بین المللی خود عصر روز گذشته 25 آذرماه در نخستین نمایش خود در نوزدهمین جشنواره کرالای هند با استقبال مخاطبان حاضر در این جشنواره مواجه شد.

علیرضا شاهرخی نماینده اداره کل تامین برنامه و رسانه بین الملل سیما که عهده‌دار پخش بین‌الملل فیلم «شیار 143» نیز هست درباره کم و کیف نمایش این فیلم سینمایی گفت: نخستین نمایش فیلم «شیار 143» مورد استقبال مخاطب جشنواره کرالای هند قرار گرفت.

وی افزود: یکی از نکات مهم برای مخاطبان جشنواره کرالای هند این ست که کجای سالن بنشینند اما استقبال از این فیلم به قدری بود که برخی ترجیح دادند برای این که فیلم را از دست ندهند روی زمین بنشینند.

شاهرخی با اشاره به برگزاری نشست خبری فیلم «شیار 143» در این جشنواره گفت: صبح امروز نشست خبری فیلم در سالن همایش جشنواره برگزار شد. در این نشست مباحث کلی سینمای ایران چون حضور زنان در سینما و سینمای اجتماعی ایران مطرح و در ادامه سئوالات تخصصی درباره فیلم از نرگس آبیار پرسیده شد.

پخش کننده بین المللی «شیار 143» در پایان عنوان کرد: نوبت دوم نمایش فیلم سینمایی «شیار 143» امروز و آخرین نمایش این فیلم فردا ساعت 18:30 خواهد بود.

جشنواره کرالا هند از تاریخ 21 تا 29  آذرماه برگزار می‌شود و فیلم سینمایی «شیار 143» به کارگردانی نرگس آبیار در این رویداد سینمایی حضور دارد.

این جشنواره در تریواندروم مرکز ایالت کرالا در کشور هند برگزار می‌شود و از جمله رویدادهای مهم فرهنگی این کشور به شمار می‌آید و به نمایش تولیدات سینمایی آسیا، آفریقا، و آمریکای لاتین اختصاص دارد.

 

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها