امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133469
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 108
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دومین مرحله از کمک‌های مردم ایران به ایتام شهدای غزه که در طول جنگ 51 روزه جمع‌آوری شده بود، میان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دومین مرحله از کمک‌های مردم ایران به ایتام شهدای غزه که در طول جنگ 51 روزه جمع‌آوری شده بود، میان خانواده شهدای غزه توزیع شد.

بنابر این گزارش، این کمک‌ها در طول جنگ 51 روزه از طریق درگاه اینترنتی اتحادیه بین‌المللی امت واحده جمع‌آوری شده و با همکاری یکی از موسسات خیریه داخل نوار غزه و طی چند مرحله میان فرزندان شهدا و خانواده‌هایشان توزیع می‌شود.

در دومین مرحله از این پروژه خیریه، طرح «یک روز بدون غم» با حضور ایتام شهدای غزه در پارک بازی شهر غزه اجرا شد و کودکان شهدا با اهدای نقاشی‌هایشان و نگارش جملاتی زیبا از خیرین ایرانی تشکر کردند.

روی نقاشی کودکان جملاتی نظیر «ایران + فلسطین = آزادی قدس»، «ملت واحد؛ امت واحده»، «درود فراوان به ملت جمهوری اسلامی ایران از طرف فرزندان ملت فلسطین»، «از ملت فلسطین به برادرانمان در ایران: من دوستتان دارم» و... به چشم می‌خورد.

در این برنامه خالد الازبط مسئول موسسه خیریه ضمن تشکر از مردم ایران و اتحادیه بین‌المللی امت واحده که در طرح سرپرستی و کمک به ایتام غزه مشارکت کرده‌اند، گفت: ما به خوبی می‌دانیم که ملت ایران تحت شدیدترین تحریم‌های ظالمانه از سوی امریکا قرار دارند و با وجود شرایط سخت اقتصادی، دست یاری خود را به سوی مردم جنگ زده غزه نیز دراز می‌کنند و به همین خاطر مردم غزه هیچ‌گاه کمک‌های سخاوتمندانه ملت ایران را فراموش نخواهند کرد.

به گزارش فارس، اتحادیه بین‌المللی امت واحده علاوه بر جمع‌آوری کمک در طول جنگ 51 روزه غزه با کمک خیرین ایرانی، با برپایی پویش «شکوفه‌های زیتون» از جمع گسترده‌ای از فرهیختگان و هنرمندان ایرانی برای کمک به ایتام غزه دعوت کرد.

نخستین مرحله از این کمک‌ها نیز که شامل لباس و اسباب‌بازی بود همزمان با عید سعید قربان و از طرف ملت ایران میان ایتام شهدای غزه توزیع شد.

 انتهای پیام/س

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها