امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۲۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133470
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 253
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; کتاب شریف «مفاتیح الجنان» با قطع پالتویی محصول جدید مرکز طبع و ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; کتاب شریف «مفاتیح الجنان» با قطع پالتویی محصول جدید مرکز طبع و نشر قرآن کریم است.

«محمد بابایی» مدیر اجرایی مرکز طبع و نشر قرآن کریم در گفت‌وگو با فارس در خصوص مشخصات این کتاب گفت: کتاب مفاتیح‌الجنان با خط مرحوم نیریزی، ترجمه «شیخ حسین انصاریان» و شیوه کم علامت با قطع پالتویی در هزار و 227 صفحه توسط مرکز طبع و نشر آماده و به چاپ رسیده است.

 

 

علامت‌های این کتاب مورد بررسی آقایان عبد‌الرسول عبایی و ابوالفظل علّامی قرار گرفته و با دقت بالایی تنظیم شده است. همچنین در این کتاب کلمات اختلافی هم مورد بررسی قرار گرفته و مشخص شده کدام اصل و کدام بدل است و این کلمات با پرانتز و قلاب متمایز شداند.

وی این کتاب را از نظر کامل بودن منحصر به فرد دانست و گفت: پیش از این هم کتاب مفاتیح‌الجنان توسط برخی از ناشران در قطع پالتویی به چاپ رسیده بود که آنها برخی از ادعیه و موارد کتاب را حذف کرده بودند در حالی که خود «شیح عباس قمی» در انتهای مفاتیح بیان کرده که هر کس از این کتاب کم و یا به آن اضافه کند مورد لعنت خدا و رسول قرار می‌گیرد. البته مرحوم شیخ عباس قمی یک کتاب «باقیات‌الصالحات» هم دارد که اغلب با مفاتیح به چاپ می‌رسد که ما بنا داریم کتاب آن را در یک جلد مجزا به چاپ برسانیم.

مدیر اجرایی مرکز طبع و نشر از ارائه این کتاب در یک بسته چهار جلدی در آینده خبر داد و گفت: در آینده قرآن کریم، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه و مفاتیح‌الجنان را در قطع پالتویی به صورت یک بسته وارد بازار خواهیم کرد.

انتهای پیام/م.خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها