امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۱:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133473
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 125
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سعید نعمت الله یاداشتی را درباره تغییر مدیران شبکه‌ها در اختیار

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سعید نعمت الله یاداشتی را درباره تغییر مدیران شبکه‌ها در اختیار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; قرار داد که متن آن را در ادامه می‌خوانید:

در یکی دو سال گذشته بدترین تغییر و تحولات تلویزیون، تعویض یک یا دو مدیر با تجربه تلویزیون بود، تغییر اصغر پورمحمدی و محمود رضا تخشید، و حالا نیز تغییر مدیری با تجربه و خوش نام به نام مهدی فرجی.

حالا آن دو مدیر قبلی بازگشته‌اند و قطعا سودش را تلویزیون خواهد برد، همان طور که ضرر رفتن مدیر با تجربه‌ای مثل فرجی را نیز سیما احساس خواهد کرد که نه در زمانی دور که اتفاقا در زمانی نزدیک  و در دسترس.

فرجی مدیری بود که هیچگاه و در هیچ جلسه‌ای پشت میز مدیریت ندیدمش، هم پای تو و در کنار تو  می نشست و کار به صلاح می‌کرد و یار شاطر بود و نه بار خاطر.

آقای فرجی لذت همکاری با شما را هرگز فراموش نخواهم کرد و البته که هرگز نیز خودزنی به خانه فرستادن شما را از سوی آن یا آنانی که نمیشناسمشان، درک نخواهم کرد.

سعید نعمت الله

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها