امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۱۸:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133478
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 59
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،وى در مورد قصه فیلم «سنتوری 2» هم گفت: «على چند سال در آسایشگاه بوده و حالا به اصرار هوادارانش به شهر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،وى در مورد قصه فیلم «سنتوری 2» هم گفت: «على چند سال در آسایشگاه بوده و حالا به اصرار هوادارانش به شهر برمی‌گردد. هانیه سال‌هاست از ایران رفته، زندگى خانواده بلورچى دگرگون شده، ولى على با عشق طرفداران میلیونى‌اش، شروع به ضبط آلبومش می‌کند و همزمان مهیاى برگزارى تور کنسرت‌هایش می‌شود که اتفاقات تازه‌اى برایش رقم می‌خورد».

بهرام رادان همچنین درباره تیم سازنده سنتورى2 اضافه کرد: «فعلا در حال مذاکره هستیم ولی به زودى با قطعى شدن اسامى، تیم سازنده را به رسانه‌ها معرفی خواهیم کرد».

رادان با ذکر این نکته که برنامه ریزى تولید ادامه فیلم «سنتورى» براى زمستان - بهار ٩٣ - ٩٤ است، در مورد همکارى سازمان سینمایى براى جلوگیرى از احتمال پیش آمدن مشکلاتی که قسمت اول «سنتورى» با آن درگیر بود، توضیح داد: «شخص دکتر ایوبى در جریان پروژه «سنتوری 2» هستند. امیدواریم با حمایت ایشان و مجموعه تحت امرشان بهترین اتفاق براى این فیلم رقم بخورد تا مردم بتوانند باری دیگر با على سنتورى روى پرده سینما بعد از سال‌ها ملاقات کنند».

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها