امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۸:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13348
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۵
تعداد بازدید: 85
حدود نیمی از کارمندان اطلاعاتی در سازمان‌ها که رقم دقیق آن‌ها 49 درصد گزارش شده است اعلام کردند که ابزارهای اجتماعی اینترنتی میزان توانمندی آنها را ...

حدود نیمی از کارمندان اطلاعاتی در سازمان‌ها که رقم دقیق آن‌ها 49 درصد گزارش شده است اعلام کردند که ابزارهای اجتماعی اینترنتی میزان توانمندی آنها را افزایش می‌دهد و این در حالی است که 9 درصد آنها هم گفته‌اند که این قبیل ابزارها کارایی آن‌ها را پایین می‌آورد.

به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، نظرسنجی جدیدی که توسط مرکز Ipsos Public Affairs و با پشتیبانی شرکت مایکروسافت روی 9908 کارمند در 32 کشور جهان انجام شد، نشان داد که نیمی از کارمندان سازمان‌ها به ابزارهای اجتماعی نگاه مثبت دارند.

ابزارهای اجتماعی در اصل به نرم‌افزارهای کاربردی مخصوص ارسال پیام‌های فوری، پیامک، کنفرانس‌های ویدیویی، سیستم‌های انتشار خبر و سایت‌های گروهی از جمله SharePoint گفته می‌شود.

در بین گروهی که به این قبیل ابزارها نگاه مثبت داشتند، 42 درصد بر این باور بودند که ابزارهای اجتماعی قابلیت‌ همکاری‌های داخل سازمانی را برای آن‌ها افزایش می‌دهد و در این میان 39 درصد هم اعلام کرد این ابزارها برای افزایش همکاری‌های داخل سازمانی کافی نیستند و باید از سیستم‌های جامع‌تر در این زمینه استفاده کرد.

بخش قابل ملاحظه‌ای از کارمندان که 93 درصد آن‌ها را تشکیل می‌داد، توضیح دادند که برای افزایش همکاری‌ با همکاران خود از پست الکترونیکی استفاده می‌کنند، 58 درصد توضیح دادند که سایت‌های گروهی و اینترانت‌ها را به کار می‌برند، 56 درصد ابزارهای مخصوص پیام‌های فوری را برای خود مناسب دیدند و 51 درصد هم گفتند که از ابزارهای مخصوص کنفرانس‌های ویدیویی استفاده می‌کنند.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها