امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۸:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133495
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۴۴
تعداد بازدید: 88
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان به نقل از روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان، ‌علی اوسط هاشمی ‌در دیدار با مدیران، فعالان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان به نقل از روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان، ‌علی اوسط هاشمی ‌در دیدار با مدیران، فعالان و نمایندگان تشکل‌های صنفی حوزه حمل و نقل استان با گرامیداشت ‌روز حمل و نقل به رانندگان به بیان اهمیت حمل و نقل و نقش آن در عرصه دفاع مقدس پرداخت و اظهار داشت: در عرصه دفاع از کشور نقش حمل و نقل و مشارکت منطبق با ضرورت‌های آن مقطع زمانه با قبول همه ریسک‌های آن بر کسی پوشیده نیست.
وی افزود: بسیاری از موفقیت‌ها و پیروزی‌های حاصل شده در زمان جنگ ناشی از ایمان و ایثار و همراهی بخش حمل و نقل با رزمندگان کشورمان بود.
نماینده عالی دولت در سیستان و بلوچستان تصریح کرد: حمل و نقل حلقه وصل بین صنعت، تولید، عرضه و مصرف و جزو زیرساخت‌های و ابزارهای مهم توسعه است و می‌تواند فراتر از یک عنصر صرفا خدماتی نقش ایفا کند.
وی افزود: در بحث زیرساخت‌ها فعالیت‌های خوبی در حال شکل‌گیری است و با افزایش ظرفیت بند چابهار به 6 میلیون تن حداکثر تا پایان شهریور 94 نیاز به توسعه شبکه جاده‌ای و ناوگان حمل و نقل نیز افزایش خواهد یافت.
‌هاشمی بیان داشت: نگاه به زیرساخت‌های استان قوی است و این استان در حال حرکت به سوی صنعتی شدن است.
استاندار سیستان و بلوچستان از ابلاغ مصوبه شورای اقتصاد کشور در ارتباط با اعتبار یک میلیارد و 600 میلیون دلاری برای گازرسانی به سراسر استان خبر داد و گفت: این پروژه بزرگ علاوه بر تامین نیاز مردم می‌تواند استان را از نیروگاه‌هایی که با سوخت فسیلی کار می‌کنند بی‌نیاز کند.
‌هاشمی با اشاره به سفر اخیر خود به پاکستان در معیت وزیر اقتصاد گفت: مقامات پاکستانی و به ویژه نخست وزیر این کشور در بهترین شرایط پذیرای ما بودند و آمادگی کامل خود را برای توسعه روابط با کشورمان اعلام کردند.
وی افزود: از این فرصت باید برای توسعه روابط و ارتقای سطح مبادلات تجاری و استفاده از ظرفیت پایانه های مرزی استفاده کنیم.
در پایان این دیدار از تعدادی از مدیران و فعالان بخش حمل و نقل با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد.
همچنین استاندار سیستان و بلوچستان از سوی فعالان این بخش مورد تقدیر قرار گرفت.
انتهای پیام/75004/ش

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها