امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133499
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۴۴
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه مستقر در ریف دمشق همچنان به عملیات‌های خود در این منطقه ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه مستقر در ریف دمشق همچنان به عملیات‌های خود در این منطقه با تمرکز بر رصد تحرکات تروریست‌ها و هدف گرفتن مواضع و تجمعات آنها ادامه می‌دهند و در این میان محور شمالی غوطه شرقی دمشق، بیش از محورهای دیگر شعله‌ور نشان می‌دهد.

در این خصوص یک منبع میدانی سوری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق تصریح کرد که عملیات‌های ارتش سوریه در ریف دمشق در این اواخر در منطقه «القابون» به سمت بزرگراه بین المللی و از آنجا به سمت شهرک «حرستا» و بوستان‌های «عربین» و «زملکا» متمرکز شده و در این راه این نیروها موفق شدند، تلاش تروریست‌های مسلح برای نزدیک شدن به بزرگراه و هدف گرفتن خودروهای عبوری را ناکام گداشتند.

این منبع آگاه میدانی تاکید کرد که به موازات این عملیات ارتش سوریه یگان توپخانه ارتش نیز نقاط تجمع تروریست‌ها در نزدیکی مسجد «الکبیر» و «طریق النهر» در منطقه قابون را هدف قرار داده و منهدم کردند تا از دو محور «حرستا الثانویه» و بوستان‌های عربین نیز درگیری‌های شدید میان نیروهای ارتش سوریه با عناصر مسلح گزارش شود.

منبع فوق الذکر در خصوص جدیدترین وضعیت میدانی حرستا توضیح داد: محاصره این شهر برای جلوگیری ز نزدیک شدن عناصر مسلح به بزرگراه بین المللی و واداشتن آنها به عقب نشینی، به قوت خود باقی است.

اما در خصوص اوضاع میدانی غوطه غربی دمشق نیز این منبع آگاه سوری از ادامه عملیات ارتش سوریه در شهرک «طیبه» و نزدیک شهرک «الکسوه» با هدف ممانعت تروریست‌ها از نزدیک شدن به منطقه «خان الشیح» خبر داد.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار