امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۸:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133502
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۴۴
تعداد بازدید: 125
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، الحاج آمادو گوئیه سی صبح امروز در دیدار با فرهادی رئیس جمعیت هلال احمر با بیان ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، الحاج آمادو گوئیه سی صبح امروز در دیدار با فرهادی رئیس جمعیت هلال احمر با بیان این مطلب گفت: فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر متعلق به همه جمعیت های ملی و جمعیت هلال احمر ایران است و ما نیز در دبیرخانه فدراسیون در خدمت هلال احمر ایران هستیم.

وی افزود: لذا متعهدیم تا ارتباطات و همکاری ها را تا جائی که می توانیم میان ایران و سایر کشور ها تسهیل کنیم.

دبیرکل فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر با اشاره به اینکه هلال احمر ایران به عنوان شریک و همکار دولت ایران بسیار در کشور معتبر و مورد احترام همگان است تأکید کرد: قطعا رسیدن به این درجه از موفقیت بدون تعهد و التزام و قطعا بدون رهبری و امضای رئیس جمعیت هلال احمر و مدیران وی ممکن نخواهد بود.

الحاج سی با تأکید بر اینکه همه اعضای فدراسیون به ایجاد و گسترش همکاری ها با هلال احمر ایران هستند تصریح کرد: نمونه آن ۵کشوری است که هم اکنون در چارچوب برنامه جهانی مدیریت بحران و کاهش خطرپذیری مناطق شهری آماده شرکت در اجلاس سال آینده در تهران خواهند بود.

وی گفت: بعلاوه همه کشورهای افریقایی از جمله کشور من (سنگال) مشتاق گسترش همکاری ها در زمینه های گوناگون با هلال احمر ایران بوده و از همه مهم تر کمیته بین المللی صلیب سرخ نیز اهمیت زیادی برای گسترش روابط با ایران قائل است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها