امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133515
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۰
تعداد بازدید: 71
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بجنورد سردار یدالله جوانی پیش از ظهر امروز در آیین گرامی‌داشت شهدای دانشجوی خراسان شمالی در سالن ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بجنورد سردار یدالله جوانی پیش از ظهر امروز در آیین گرامی‌داشت شهدای دانشجوی خراسان شمالی در سالن فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: نباید در این مسیر تحت تاثیر برخی القاعات قرار بگیریم، بلکه همواره باید در مسیر مبارزه با دشمن ثابت قدم باشیم.

وی با بیان اینکه مسئله هسته‌ای صرفا بهانه‌ای است و ممکن بوده این فشارها فردا بر سر موشک‌ها هم بیاید گفت:‌ از این رو می‌طلبد تا جامعه ما دشمنان و نقشه‌های پلید آنان در مسیر مقابله با نظام جمهوری اسلامی را بشناسند.

مشاور عالی نمانده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اهمیت و جایگاه رهبری در پیشبرد سیاست‌های مقابله با دشمنان انقلاب اسلامی تصریح کرد: به طور حتم اگر دشمنان از ما حساب می‌برند به‌خاطر وجود رهبری است لذا حمایت و پشتیبانی از رهبری و ولایت‌فقیه بیش از پیش اهمیت دارد.

وی با یادآوری اینکه آمریکا به درستی از ناحیه حضرت امام(ره) شناخته شد که فرمودند آمریکا طاغوت زمان است گفت: بی‌تردید تبعیت از خدا بدون مبارزه با آمریکا ممکن نیست اگر چه که برخی ‌ها در این زمینه شبهه ایجاد می‌کنند.

سردار جوانی گفت: امروز آمریکا به دنبال سلطه بر جهان است و می‌خواهد در جهان خودش را جای خدا بگذارد و امام(ره) آمریکا را به درستی می‌شناختند و در پرتو این شناخت، مکتب مبارزه با آمریکا را پی‌ریزی کردند.

وی با بیان اینکه آمریکا با وجود ادعای حقوق بشر با لشکر‌کشی به افغانستان و عراق جنایت‌های زیادی را انجام داد اضافه کرد: امروز راه شهیدان راه مبارزه با آمریکاست از این‌رو سردمداران این کشور از دست نظام جمهوری اسلامی عصبانی است چرا که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران طی 36 سال گذشته با نگاه استکبارستیزی، آمریکا را در دستیابی به اهداف پلیدش ناکام گذاشته است.

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه همواره باید به هشت سال دفاع مقدس و دست‌آوردهای آن و نیات پلید دشمنان توجه شود گفت: دشمنان ما در این جنگ به دنبال بخش‌های ایرانی اسلامی بودند و در این مسیر علاوه بر صرف میلیاردها دلار، پشتیبانی کشورها و سازمان‌های مختلف را داشتند.

وی با یادآوری اینکه همواره باید به مسائل با بصیرت بنگریم و نسبت به مسائل نگاه تکلیف‌مدارانه داشته باشیم، ادامه داد: امروز راه شهیدان تداوم مقاومت و ایثارگری است و در این مسیر نورانی همواره ثبات قدم داشته باشیم و تداوم بخش راه شهیدان بوده و تا به مقصد برسیم‌.

وی با بیان اینکه با وجود آنکه دشمنان فشارهای زیادی بر ما وارد می‌کنند اما روند توسعه و پیشرفت کشور روند بسیار خوبی است تصریح کرد: ما هیچگاه نباید در عرصه مبارزه و مقابله سست باشیم و نکند که به خاطر فشارها از دفاع دست‌آوردها و حقوق ملت کوتاه بیاییم چرا که صحنه، صحنه جنگ است و عصبانیت آمریکا این بوده که نظام اسلامی رودرروی این کشور قرار گرفته است.

سردار جوانی مقاومت را محصول نظام جمهوری اسلامی ‌دانست و گفت: این عزتی که نظام اسلامی برای ما در دنیا کسب کرده حاصل مجاهدت‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهبری بوده که آن را برای ما به ارمغان آورده‌اند و امروز این مقاومت و بیداری را در کشورهای مختلف چون فلسطین، سوریه، عراق و سایر کشورهای منطقه شاهد هستیم.

رئیس دانشگاه بجنورد هم با گرامی‌داشت یاد شهدای دانشجوی خراسان شمالی اظهار کرد: این استان در طول 8 سال دفاع مقدس 98 شهید را در راه دفاع آرمان‌های بالای نظام اسلامی تقدیم کرده است.

احمد محقر بیان داشت:‌ این تعداد دانشجوی شهید در عملیات‌های مختلف به درجه رفیع شهادت نایل آمده‌اند.
انتهای پیام/63002/ش40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها