امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۴:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133538
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۵۷
تعداد بازدید: 61
سیدنظام‌الدین موسوی در حاشیه همایش بین‌المللی بسیج و رسانه در مشهد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان در ارتباط با دغدغه‌ رسانه‌های انقلابی ...

سیدنظام‌الدین موسوی در حاشیه همایش بین‌المللی بسیج و رسانه در مشهد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان در ارتباط با دغدغه‌ رسانه‌های انقلابی اظهار کرد: اصلی‌ترین نکته‌ای که امروز باید مدنظر رسانه‌های انقلابی باشد شناخت «دقیق و همه‌جانبه» جنگ نرم دشمن در قبال انقلاب اسلامی است.

دبیرکل انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان با بیان ا‌ینکه از ابتدای پیروزی انقلاب تا به امروز فضاهای مختلفی علیه انقلاب ا‌سلامی تجربه کرده‌ایم، افزود:‌ دشمن برای ‌‌تضعیف انقلاب از ابزارهای مختلفی از جمله مقوله جنگ‌ ‌استفاده کرده ‌است.

مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با بیان اینکه به لحاظ جایگاه نظامی، انقلاب اسلامی ایران تثبیت شده و دشمن طی سال‌های گذشته ‌از حمله نظامی ناامید شده است، اضافه کرد: ‌در حوزه اقتصادی و تحریم‌ها نیز تجربه شکست خورده‌ای برای دشمن به وجود آمده، اما آنچه می‌تواند موجب تضعیف پایه‌های انقلاب و ریزش در بدنه نظام شود، بحث جنگ نرم است.

موسوی اضافه کرد: وظیفه رسانه‌های انقلابی تمرکز در شناسایی عرصه‌ها و ابزارهای جنگ نرم و مقابله با این هنجارها‌ست.

وی با تاکید بر اهمیت بسیج رسانه گفت: بسیج رسانه همان نقشی را دارد که بسیج در سایر حوزه‌ها ایفا می‌کند، به عنوان مثال در حوزه دفاعی بسیجی کردن نیروها و توانمندی‌ها و در حوزه اقتصادی بسیج سازندگی اهمیت بسیاری دارد.

بسیج رسانه چتری فراگیر برای رسانه‌نگاران انقلابی است

مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; بیان کرد: بسیج رسانه می‌تواند به عنوان چتری فراگیر برای رسانه‌ها و رسانه‌نگاران انقلابی باشد و آنها را هم‌جهت و هم‌هدف برای تحقق اهداف نظام اسلامی پیش ببرد.

موسوی در ارتباط با بازتاب راهپیمایی میلیونی اربعین عنوان کرد: به طور معمول رسانه‌های غربی در مواجهه با پدیده‌های بزرگ همچون اربعین دو رویکرد حذف و سانسور را در پیش می‌گیرند که این امر کاملا غیرحرفه‌ای است.

وی با اشاره به اینکه در اجتماع اربعین حدود 20 میلیون زائر حاضر شدند، تصریح کرد: این راهپیمایی بزرگ‌ترین اجتماع بشری بود که از لحاظ ارزش خبری دو ارزش فراوانی و دربرگیری و حتی استثنا را در نظر نگرفتند و این نشان‌دهنده غیرحرفه‌ای بودن رسانه‌های غربی بوده است.

دبیرکل انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان تصریح کرد: بعضی رسانه‌ها که نمی‌توانند از این واقعه بگذرند دست به تحریف آن زدند به طوری که اگر تعداد قلیلی از مردم اقدام به قمه‌زنی کرده‌اند این رسانه‌های غربی این اقدام را برجسته می‌کنند و آن را به کل مسلمانان نسبت می‌دهند.

مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پایان خاطرنشان کرد: با همه خصومت‌های رسانه‌ای، پیام همایش اربعین به گوش افرادی که قصد گرفتن این پیام را داشتند رسید و راهپیمایی اربعین تاثیر بزرگی برای مردم عراق که درگیر تروریست‌های خانمانسوز داخلی بودند ایجاد کرد و موجب رعب و وحشت در میان جریان تکفیری و تروریستی شد.
‌انتهای پیام/70005/ش40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها