امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133543
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۵۹
تعداد بازدید: 100
حسین مسافر آستانه مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره استعفای خود از مدیریت موسسه رسانه‌های تصویری ...

حسین مسافر آستانه مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره استعفای خود از مدیریت موسسه رسانه‌های تصویری گفت: مبنای تصمیمات رئیس سازمان سینمایی بر این واقع شده است که در موسسه رسانه& zwnj;های تصویری تغییراتی زیربنایی و زیرساختی صورت گیرد که در مورد روش‌های اجرا اختلاف نظرهایی وجود دارد.

وی درباره این تغییرات و اطلاع هیات امنا از تغییرات مد نظر رئیس سازمان سینمایی گفت: هیات امنای موسسه اصلا از این تغییرات اطلاعی ندارند و درباره تغییرات تنها با شخص بنده صحبت شده است.

وی ادامه داد:همانگونه که رئیس سازمان سینمایی در صحبت‌هایش اشاره کرد موسسه رسانه‌های تصویری با سیاست‌های جدید مبنای فعالیتش از حیطه نمایش خانگی خارج می‌شود اما هنوز راهکارهای قانونی این کار طی نشده است

آستانه درباره استعفای خود از مدیرعاملی موسسه و حضور در مرکز هنرهای نمایش گفت: هر زمان که سیاست های جدید سازمان مشخص شود و مراحل قانونی تغییرات انجام شود تصمیم می‌گیرم بمانم یا بروم. البته درباره حضور در مرکز هنرهای نمایشی هم صحبت هایی شده است اما هنوز تصمیمی دراین باره نگرفته‌ام و همه چیز را به روشن شدن تکلیف در موسسه‌ رسانه‌های تصویری موکول کرده‌ام.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار