امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۵:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133544
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سبزوار، علی سبحانی‌فر ظهر امروز در دیدار با اعضای انجمن صنفی خبرنگاران سبزوار با بیان اینکه مطبوعات و

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سبزوار، علی سبحانی‌فر ظهر امروز در دیدار با اعضای انجمن صنفی خبرنگاران سبزوار با بیان اینکه مطبوعات و رسانه‌ها مهم‌ترین عامل در توسعه کشور هستند، اظهار داشت: رسانه‌ها اطلاعات عمومی جامعه را بالا می‌برند و سبب تحول در حوزه‌های مختلف هستند.

وی با بیان اینکه مطبوعات و رسانه‌ها چشم گوش و زبان جامعه هستند نیز گفت: مردم باید نسبت به اتفاقاتی که در کشور می‌افتد مطلع باشند و رسانه‌ها در این حوزه نقش مهمی رادارند.

وی با اشاره به اینکه امروز دشمن با استفاده از ابزار رسانه سعی در تشویش افکار عمومی و القا کردن مسائلی در تضاد با کشور را دارند، خاطرنشان کرد: خبرنگاران به عنوان سربازان عرصه قلم و رسانه باید با اطلاع‌رسانی درست واقعیت‌ها را بگویند و مردم را نسبت به دستاوردهای انقلاب اسلامی بیشتر آشنا کنند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رسانه‌ها در حقیقت نمایندگان افکار عمومی هستند، اضافه کرد: مردم به رسانه‌ها اعتماد دارند و رسانه‌های نیز باید پاسخ این اعتماد را با ارائه اخبار درست بدهند.

سبحانی‌فر با بیان اینکه رسانه‌ها همواره در توسعه و پیشرفت کشور نقش بسزایی داشته‌اند، خاطرنشان کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه مشاوران حقیقی مسئولان در شناخت مشکلات مردم هستند.

وی باید با بیان اینکه باید به نقش مطبوعات و رسانه‌ها در مدیریت کلان کشور توجه داشت، افزود: پیگیری مشکلات مردم و تذکر آن به مسئولان سبب تقویت نقاط قوت و برطرف شدن نقاط ضعف می‌شود.

وی با قدردانی از انجمن خبرنگاران سبزوار با بیان اینکه این مجموعه نقش مهمی در توسعه شهرستان سبزوار دارد، گفت: انجمن خبرنگاران در انسجام فعالیت‌های خبری در شهرستان و حتی استان نقش موثری دارد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه من نیز افتخار این را دارم که به عنوان خبرنگار عضو این جامعه باشم، گفت: تلاش خبرنگاران در تحقق اهداف نظام و انقلاب قابل ستایش و بی‌بدیل است.

در ادامه این نشست نیز رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی خبرنگاران سبزوار با بیان اینکه نمایشگاه توانمندی‌های رسانه‌ای شهرستان در بهمن امسال با همکاری شورای اسلامی شهر سبزوار بازگشایی می‌شود، گفت: امروز مسئولان شهرستان سبزوار نسبت به توان خبرنگاران در انعکاس اخبار ایمان دارند و آنان را به عنوان مشاوران خود در امورات شهری می‌دانند.

رضا نامنی با بیان اینکه شهرستان به عنوان دومین قطب خبری در استان خراسان رضوی شناخته می‌شود، افزود: همه سعی و تلاش ما این است که بتوانیم با انتشار اخبار درست و صحیح باری را از روی دوش مسئولان نظام برداریم.

رئیس واحد مرکزی خبر سبزوار با بیان اینکه انجمن خبرنگاران سبزوار تاثیر بسزایی در روند توسعه فضای خبری در شهرستان داشته، افزود: چاپ نشریات مختلف محلی، ایجاد سایت مختلف خبری و تحلیل و گسترش نمایندگی‌های روزنامه‌ها و مطبوعات در شهرستان از دستاوردهای این انجمن است.

انتهای پیام/70005/صا40/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها