امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133552
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبر گزاری فارس، محمد فرهادی در دیدار با الحاج آمادو گوییه سی، دبیرکل فدراسیون بین المللی جمعیت های ملی صلیب سرخ و ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبر گزاری فارس، محمد فرهادی در دیدار با الحاج آمادو گوییه سی، دبیرکل فدراسیون بین المللی جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر با بیان اینکه تفاهم نامه هایی میان هلال احمر ایران و فدراسیون به خوبی در حال اجرا است اظهار کرد: بعلاوه پیشرفت خوبی در اجرای این برنامه ها داشته ایم که به بهبود و گسترش همکاری ها منجر شده و از سوی دیگر در زمینه بیماری های صعب العلاج و همه گیر نیز باید همکاری های خود را گسترش دهیم.

وی به امضای تفاهم نامه میان محیط زیست و هلال احمر ایران و فدراسیون اشاره و اظهار کرد: این یادداشت تفاهم، سرآغاز افزایش مشارکت مردمی و حضور داوطلبان و جوانان خواهد بود که امیدواریم پیام خوبی برای گسترش عملکردها در بحران های بین المللی بدنبال داشته باشیم.

فرهادی همچنین به ارائه خدمات درمانی از سوی هلال احمر ایران و با همکاری هلال احمر عراق برای ارائه خدمات به زائران امام حسین(ع) در اربعین اشاره و اظهار کرد: هلال احمر ایران در این مناسبت به یک و نیم میلیون نفر از زائران خدمات درمانی، پزشکی، داروئی و اسکان اضطراری ارائه کرد که همه اینها نشان از همکاری خوب دو جمعیت ملی ایران و عراق دارد.

انتهاب پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار