امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133558
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، الحاج آمادو گوئیه سی در مراسم امضای تفاهم نامه مشترک فدراسیون بین المللی هلال ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، الحاج آمادو گوئیه سی در مراسم امضای تفاهم نامه مشترک فدراسیون بین المللی هلال احمر ایران و سازمان حفاظت محیط زیست ایران و در جمع داوطلبان هلال احمر ایران گفت: هر روز باید روز جشن داوطلبی و داوطلبان باشد چراکه شما همواره در میان مردم و جامعه هستید و حضورتان محدود به روز خاصی نیست.

وی خطاب به داوطلبان حاضر در مراسم روز داوطلب هلال ایران گفت: شما نمایندگان ۲ میلیون داوطلب جمعیت هلال احمر ایران و در اصل نمایندگان ۱۷ میلیون داوطلب در جهان هستید و همین حضور موجب می شود تا فرهنگ داوطلبی در همه زمینه ها گسترش یافته و پایه های فعالیتهای ارزشمند و اساسی تر شکل گیرد.

وی با اشاره به حضور داوطلبان در امداد آسیب دیدگان حوادث جاده ای دریایی و حوادثی چون زلزله بم، طوفان فیلیپین و اپیدمی بیماری ابولا در افریقا اظهار کرد: این سطح فعالیتها نشان می دهد که حد و مرزی برای فعالیتهای داوطلبانه وجود ندارد.

وی با بیان اینکه از به تن کردن لباس داوطلبی هلال احمر ایران افتخار می کند اذعان کرد: فدراسیون به دنبال ۱۸۹ جمعیت ملی حاضر است تا تجربیات خود را در زمینه حفظ محیط زیست در اختیار هلال احمر ایران قرار دهد.

در این مراسم کارت داوطلبی جمعیت هلال احمر به دبیرکل فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر اهدا شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار