امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133564
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هشتمین آئین تجلیل از نوگلان حسینی (مداحان دانش‌آموز) و برگزیده تهران در فرهنگسرای

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هشتمین آئین تجلیل از نوگلان حسینی (مداحان دانش‌آموز) و برگزیده تهران در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد.

سجاد نوروزی دبیر هشتمین آئین تجلیل از نوگلان حسینی در این مراسم با اشاره به روند برگزاری آزمون از نوگلان حسینی اظهارداشت: فراخوان را آموزش و پرورش در مدارس تهران اعلام کرد و در ابتدا بیش از 8 هزار نفر آمادگی خود را برای حضور در آزمون مداحی اعلام کردند و پس از انجام داوری‌های مقدماتی در مدارس، میزبان 436 نفر از نوگلان حسینی بودیم.

وی افزود: از دوره ابتدایی 153 نفر، از دوره متوسطه اول 113 نفر و از دوره متوسطه دوم 155 نفر وارد مرحله داوری شدند که از بین آنها 18 نفر از دوره ابتدایی، 17 نفر از دوره متوسطه اول و 21 نفر از دوره متوسطه دوم به بخش نهایی راه پیدا کردند.

نوروزی تصریح کرد: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهرانف وزارت آموزش و پرورش و سازمان دانش‌آموزی در برگزاری این مراسم تلاش‌های فراوانی کردند.

به گزارش فارس، در این مراسم امیر کرامتی نفر اول مداحی مقطع ابتدایی و نوروزی نفر اول مداحی مقطع دبیرستان و همچنین نفر اول مداحی دوره متوسطه اول به مداحی و شعرخوانی پرداختند.

در این مراسم، حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش، داود روستایی قائم مقام سازمان دانش آموزی، شهاب مرادی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و دیگر مسئولان حضور داشتند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها