امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۳:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133565
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، الحاج آمادو گوئیه سی از امکانات لجستیکی سازمان امداد و نجات هلال‌احمر ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، الحاج آمادو گوئیه سی از امکانات لجستیکی سازمان امداد و نجات هلال‌احمر بازدید کرد.

در این بازدید دبیرکل فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر از بخش‌های مختلف سازمان امداد و نجات شامل سالن‌‌های آموزش و تربیت بدنی این سازمان بخش سگ‌‌های زنده‌یاب، امداد هوایی، رهاسازی، انتقال مصدوم از طریق راپل و اطفای حریف بازدید کرد.

در جریان این بازدید مانور امداد و نجات در زمینه‌های مختلف به اجرا گذاشته شد تا الحاج سی با فعالیت‌های امدادی ایران آشنایی کامل پیدا کند.

دبیرکل فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر در مورد امکانات امدادی ایران اظهار داشت: هلال‌احمر ایران توانسته اعتبار و مقبولیت مناسب در جامعه پیدا کند به طوری که دولت وظیفه خطیر امدادرسانی در حوادث را برعهده این جمعیت قرار داده است.

وی امداد هوایی ایران را منحصربه فرد دانست و اظهار امیدواری کرد که ایران تبدیل به پایگاه لجستیکی فدراسیون در منطقه شود.

دبیرکل فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر خواستار همکاری‌های امداد و نجات هلال احمر در سوانح بین‌المللی شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها