امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133567
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شهاب مرادی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در هشتمین آیین تجلیل از نوگلان ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شهاب مرادی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در هشتمین آیین تجلیل از نوگلان حسینی (مداحان دانش‌آموز) که در فرهنگسرای اندیشه تهران برگزار شد، اظهار داشت: اینکه برای موضوع مداحی فراخوان دادیم و 8 هزار نفر شرکت کردند بسیار خوب بود و پس از آن حدود 500 نفر از بهترین‌های آنها شناسایی شدند.

وی افزود: مدرسه نوحه‌ای می‌خواهد که وقتی آن را می‌خوانیم همگان دم بگیرند و تکرار کنند و اگر چیز پیچیده‌ای باشد و متکی به یک توانمندی خاص باشد، نمی‌شود.

مرادی به دانش‌آموزان مداح گفت: دانش‌آموزان یا در مسیر مداحی نیایید و اگر می‌آیید خارج نشوید زیرا بدبخت می‌شوید؛ کسانی بودند که از این مسیر خارج شدند و اتفاقاتی برای آنها افتاد؛ برای کسی که یک روز هم در خانه امام حسین(ع) بوده است طلب مغفرت می‌کنم.

وی افزود: مداحی برای مدرسه و مداحی در بیت علمای اعزام در قم خیلی فرق می‌کند؛ شاید یک خط شعر و یک دم روضه که خوانده می‌شود برای دانش‌آموزان بهتر باشد.

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با بیان اینکه ما در ستیز و جنگ فرهنگی هستیم، تصریح کرد: به راهپیمایی اربعین نگاه کنید که سرمایه عظیمی است و باید در میدان باشیم و اگر اینطور نباشد دشمن نابود می‌کند.

وی ادامه داد: دشمن سرمایه‌گذاری می‌کند، ما هم باید سرمایه‌گذاری کنیم؛ مداحان نسل آینده باید وفادارتر و آماده‌تر باشند تا دشمن ناامید شود زیرا ظرفیت عظیمی در اختیار داریم.

مرادی تصریح کرد: دشمن امروز پالایشگاه‌ها را هدف نگرفته است بلکه پاکی و معنویت بچه‌ها را در مدرسه هدف قرار داده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها