امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۹:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13357
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۸
تعداد بازدید: 130
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس حسین طلا رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شورای استان تهران در آخرین ساعات برگزاری انتخابات اظهار داشت: از ساعت 8 صبح ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس حسین طلا رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شورای استان تهران در آخرین ساعات برگزاری انتخابات اظهار داشت: از ساعت 8 صبح امروز انتخابات شوراها بر 5 هزار و 836 شعبه استان تهران کلید خورده بود.

وی تصریح کرد: در 16 شهرستان و 33 بخش انتخابات شوراها برگزار شده است که قریب به 17 هزار و 500 نفر ناظر و 210 بازرس انتخابات شوراها را بازرسی کرده‌اند و خوشبختانه در زمان برگزاری انتخابات تخلفی اعلام نشده است.

وی با اشاره به حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای اظهار داشت: شمارش آرای کاندیداهای انتخابات شوراها پس از شمارش آرای ریاست جمهوری انجام خواهد گرفت ضمن اینکه در شهرستان‌های فیروزکوه و دماوند انتخابات میاندوره‌ای مجلس نیز انجام شده است که با توجه به حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای پیش‌بینی می‌شود در روزهای آینده نتیجه انتخابات شوراها اعلام شود.

طلا بیان داشت: یک هزار و 780 نفر که صلاحیت آن‌ها برای حضور در انتخابات شوراها تایید شده بود با یکدیگر رقابت داشته‌اند که امیدواریم بتوانیم پس از اعلام نتایج کاندیدای ریاست جمهوری بلافاصله شمارش آرا کاندیداهای شورای شهر را آغاز کنیم و نتیجه آن را اعلام کنیم.

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شورای استان تهران اظهار امیدواری کرد: کسانیکه به عنوان نماینده مردم در پارلمان شهری انتخاب می‌شوند بتوانند وظایف محول شده خود را بر اساس قانون و مقررات انجام دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها