امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 26
۱۴:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133573
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بسیج جامعه زنان کشور با انتشار بیانیه ای کشتار 150 زن مسلمان فلوجه، توسط گروه تروریستی داعش ...

به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بسیج جامعه زنان کشور با انتشار بیانیه ای کشتار 150 زن مسلمان فلوجه، توسط گروه تروریستی داعش را محکوم کرد.

در متن این اطلاعیه آمده است:

ضمن محکوم کردن این حرکت بی رحمانه به دست گروه تروریستی داعش، سنت تاریخ را بار دیگر به گوش کر آنان می‌خواند که راستی خون‌های به ناحق ریخته شده این زنان و دختران بی‌گناه به‌زودی دامن سرکردگان، آموزش دهندگان، حامیان و به وجودآورندگان آنان را خواهد گرفت.

بی دینی و لاقیدی، کشتار بی رحمانه، نسل کشی مسلمانان، نقض آشکار حقوق بشر به وحشیانه ترین صورت ممکن، نکاح‌های شیطانی و توسل به زور برای رسیدن به امیال حیوانی، تعدی به حرمت بانوان عفیف و به ویژه زنان و دختران مسلمان، تجاوز به خاک کشورهای مسلمان، تهدید و ارعاب .. کارنامه سیاه گروه تروریسم بین الملل است که به زیرپرچم وهابیت با شعارهای تکفیری، گرگ صفت با حمایت سردمداران نقض حقوق بشر که مدعیان دروغین آن نیز هستند به جان و روح بشریت افتاده اند.

این گروه نامشروع، جنایت کار و بی بنیان که ناشیانه و ناجوانمردانه خود را به دروغ منسوب به مهربان ترین دین ها، دین اسلام می کند! فرزند ناخلف کسانی است که به ظاهر پرده داری خانه خدا را کرده و  اما در حقیقت پرده های حرمت آن را با حمایت از وقیحانه ترین اعمال علیه انسانیت پاره می کنند.

یک بار دیگر  اعضای گروه آدمکش داعش، دست کثیف خود را به سرخی خون حیا و عفت 150 زن مسلمان فلوجه که برای حفظ عفتشان تن به خواست های شیطانی و ازدواج‌های اجباری با آنها را ندادند،رنگین کردند و  گویی انتقام خود را از حضور یک پارچه میلیونی مردان مسلمان و زنان زینبی صفت مسلمان در روز اربعین حسینی گرفتند.

حضوری میلیونی مردان و زنان مسلمان در اربعین سالار شهیدان که برای حفظ اسلام و تحیکم بنیان های حکومت های اسلامی، مرگ با عزّت را بهتر از زندگی با ذلّت  دانسته و ردای شهادت به تن کرد، برای این گروه و به وجودآورندگان و حامیانشان این پیام را داشت که مسلمانان چه زن و چه مرد، حسینی و زینبی صفت به مبارزه با یزیدیان زمان افتخار کرده و شهادت را در این مسیر سعادت می دانند.

گروه های تکفیری، اسرائیل غاصب و همه و همه غده های سرطانی جهان اسلام  و حامیان آنان بدانند، اگر خون به جوش آمده مسلمانان با ندای هَل مِن ناصر یَنصُرنی امام زمان و جانشین بر حق آن امام سید علی خامنه ای درآمیزد، سرنوشتی جز ذلت و نابودی برای آنان متصور نیست. 

بسیج جامعه زنان کشور کشتار 150 زن فلوجه را به دست گروه تروریسمی داعش محکوم کرده و سنت تاریخ را بار دیگر به گوش کر آنان می خواند که راستی خون های به ناحق ریخته شده این زنان و دختران بی گناه بزودی دامن سرکردگان، آموزش دهندگان، حامیان و به وجودآورندگان آنان را خواهد گرفت و دولتمردان غربی و به ویژه آمریکا و عربستان مسئول خون های این زنان بی گناه، فلوجه هستند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار