امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133575
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آیت الله عبدالله جوادی آملی ضمن تقدیر از خدمات وزیر بهداشت گفت: شما در وزارت بهداشت خوش درخشیدید و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آیت الله عبدالله جوادی آملی ضمن تقدیر از خدمات وزیر بهداشت گفت: شما در وزارت بهداشت خوش درخشیدید و امیدواریم خدمات حضرتعالی مستدام باشد و سلام من را نیز به دکتر روحانی رییس جمهوری برسانید.

وی  افزود: اقدامات دولت در بخش پزشکی خلاصه نمی شود و در حقیقت دولت باید برای مردم هم مرهم بوده و هم دارویی برای سایر مشکلات از جمله داغ کردن افرادی باشد که قصد سوءاستفاده را دارند.

آیت الله جوادی آملی ابراز داشت: علم پزشکی پیشرفت زیادی کرده است، اما اگر بتوان آن را با علم طب قدیم نیز پیوند زد، می توانیم خدمات بهتری داشته باشیم.

وی اضافه کرد: در اثر گسترش علم، رشته ها از جمله پزشکی تخصصی شدند، اما پزشکان باید فکر آسمانی داشته و جامع الاطراف باشند و هر پزشک باید همه بیماری ها و کیفت و کمیت درمان آن ها را بداند.

این مرجع تقلید ادامه داد: همه ما باید احساس کنیم که در برابر تمامی اعمال خود مسئول هستیم و بدانیم که انسان مرگ را می میراند و با مرگ پوسیده نمی شود و این دو نکته باید مورد توجه مردم باشد.

آیت الله جوادی آملی با اشاره به برخی سوءاستفاده های مالی در کشور، گفت: اگر با اختلاس کنندگان برخورد جدی می شد، اکنون شاهد بروز اینچنین پدیده هایی نبودیم.

وی با بیان اینکه با وجود همه مشکلاتی که داریم از نعمت های زیادی برخورداریم و دلیل نمی شود که تحریم ها اثر کند، تصریح کرد: ما از دو طرف با دریاها در ارتباط هستیم، باید صادرات افزایش یابد و وجود واردات برای ما ننگ است.

وی خواستار توجه جدی مسئولان به اقتصاد مقاومتی شد و افزود: استعدادهای طبیعی زیادی داریم و نباید کشوری باشم که به بیگانه نیازمند باشیم.

آیت الله جوادی آملی اظهار داشت: مردم مهمترین سرمایه نظام هستند و با بهره گیری از همین مردم در انقلاب و جنگ پیروز شدیم و لذا همواره باید رابطه مردم با روحانیت و مساجد زنده باشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها