امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 27
۱۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133585
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 92
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ دادگاه امنیت دولت اردن روز پنجشنبه (امروز) اولین جلسه از محاکمه «زکی بنی ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ دادگاه امنیت دولت اردن روز پنجشنبه (امروز) اولین جلسه از محاکمه «زکی بنی ارشید» نفر دوم گروه اخوان المسلمین را به اتهام توهین به امارات متحده عربی برگزار کرد.

بنی ارشید متهم به تخریب روابط اردن با کشورهای خارجی از جمله امارات از طریق انتشار مطلبی درباره حمایت امارات از تروریسم در صفحه فیسبوکش است.

وی در اولین جلسه دادگاه اعتراض خود را به محاکمه در برابر یک هیأت نظامی اعلام کرد و هیأت وکلای دفاع از وی نیز دادگاه را فاقد تخصص در این پرونده خواند.

بنی ارشید در گفت‌وگو با روزنامه الغد تأکید کرد که از وی درخواست شده بود تا در قبال عذرخواهی درباره مطالبی که علیه امارات منتشر کرده آزاد شود که با این پیشنهاد مخالفت کرده است.

اولین جلسه دادگاه بنی ارشید با اعتراض خانواده و حامیان گروه‌ اخوان المسلمین که در برابر دادگاه تجمع کرده بودند همراه شد، دومین جلسه این دادگاه قرار است روز دوشنبه آینده برگزار شود.

انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها