امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۱۴:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133589
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «آیزاک هرتزوگ» حذف حماس از فهرست گروه‌های تروریستی اتحادیه اروپا ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «آیزاک هرتزوگ» حذف حماس از فهرست گروه‌های تروریستی اتحادیه اروپا را محکوم کرد و گفت سیاست‌ های «بنیامین نتانیاهو» به این مسئله منجر شده است.

به گزارش پایگاه خبری «عاروتص شوع»، حزب هرتزوگ با صدور بیانیه‌ای اقدام اتحادیه اروپا در حذف حماس از فهرست سازمان‌های تروریستی را محکوم کرد اما اعلام کرد که نتانیاهو باید برای این مسئله مورد سرزنش قرار گیرد. 

در این بیانیه آمده: «اقدام اروپا شایسته محکوم کردن است اما این مسئله توجه را از مسئولیت نتانیاهو برای این شکست دیپلماتیک منحرف نمی‌سازد. بی‌بی‌ (نتانیاهو) هم در زمینه سیاسی و هم اقتصادی شکست خورده است. شهروندان اسرائیلی اکنون این موضوع را درک کرده‌اند و به زودی این کابینه افراطی و شکست‌خورده را با کابینه‌ای جایگزین خواهند کرد که از منافع اسرائیل حفاظت خواهد کرد».

حزب لیکود به این سخنان هرتزوگ واکنش نشان داد و اعلام کرد بی‌تجربگی او باعث شده این گونه غیرمسئولانه و بی‌اعتنا به این مسئله واکنش نشان دهد.

لیکود افزود، «بهتر است او به جای حمله به نتانیاهو، از اروپا به خاطر به رسمیت شناختن حماس انتقاد کند و علیه تحریم اسرائیل سخن بگوید».

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها