امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۷:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133592
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 99
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سفر «عماد اسد» رئیس آکادمی نیروی دریایی در لاذقیه سوریه و عمو زاده «بشار اسد» رئیس جمهور ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سفر «عماد اسد» رئیس آکادمی نیروی دریایی در لاذقیه سوریه و عمو زاده «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه به مصر گمانه‌های مختلفی را درباره دلایل این سفر پیش کشیده است.

روزنامه «الجمهوریه» مصر، گزارش داد که برخی معتقدند این سفر به دلیل موضع قاهره در حمایت از راهکار سیاسی سوریه صورت گرفته و برخی معتقدند که این سفر به دلایل شخصی صورت گرفته است.

بر اساس این خبر یکی از افرادی که در فرودگاه قاهره به استقبال این هیأت رفته بود تأکید کرد که هیأت 5 نفره سوری به ریاست عماد اسد که رئیس آکادمی دریایی لاذقیه است قرار است چند روز را در قاهره سپری کنند.

بر اساس این گزارش عماد اسد به دعوت از آکادمی علوم دریایی مصر با هدف آموزشی به مصر دعوت شده است.

از سوی دیگر روزنامه «الیوم السابع» مصر، گزارش داد که اسد برای شرکت در نشست‌‌های کمیته ارجایی آکادمی علوم دریایی مصر به این کشور سفر کرده و به محض پایان نشست این کشور را ترک خواهد کرد.

این سفر تنها دو روز بعد از تأکید قاهره بر نبود طرحی از سوی مصر برای حل سیاسی بحران سوریه صورت گرفته است.

معارضان سوری نیز بارها بعد از روی کار آمدن «عبدالفتاح السیسی» به تغییر موضع مصر در قبال بحران سوریه ابراز نگرانی کرده‌اند.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها