امروز : پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 3
۰۱:۴۹
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1336
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۲
تعداد بازدید: 321
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، محمد جواد لسانی در این خصوص گفت: در ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، محمد جواد لسانی در این خصوص گفت: در سال گذشته، 136 فیلم در قالب های مختلف از جمله انیمیشن، مستند، داستانی و سینمایی را به مرحله تسویه حساب رساندیم که آمار قابل توجهی است. جالب اینجاست که این 136 فیلم، تنوع خود را در بخش‌های مختلف حفظ کرده اند؛ مضاف بر اینکه در این آمار، حجم آثار مستند به مراتب بیشتر است.

وی افزود: این آمار نسبت به جهشی که در مقام مقایسه با قبل داشته، نوید سال خوبی را به ما می دهد و به امید خدا تلاشمان بر این است تا بتوانیم این آمار را در سال 92 هم بالاتر ببریم.

لسانی تاکید کرد: البته این افزایش کمیت با شرط اصلی بالا بردن کیفیت آثار که در واقع دغدغه اصلی معاونت فرهنگی این مرکز است، همراه خواهد بود و امیدواریم که در سال جدید، آثاری به مرحله تولید برسند که از عنصر تجربی برخوردار بوده و حرف خود را به نحو مطلوب و ساختارمندی ارائه کرده باشند. 

وی در پایان گفت: انشا‏الله در سال جدید، شاهد همکاری آحاد فیلمسازان عزیز در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی بوده و مطمئنا با ایده های قشنگی که این دوستان به «مرکز» می‌دهند، بتوانیم به نحو احسن پاسخگوی آنها باشیم. 

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها