امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۰۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133604
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مقام ارشد فرانسوی از باقی ماندن و عدم لغو تحریم‌های وضع شده علیه روسیه در قبال کریمه ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مقام ارشد فرانسوی از باقی ماندن و عدم لغو تحریم‌های وضع شده علیه روسیه در قبال کریمه تاکید کرد.
«ژرار آرو» سفیر فرانسه در آمریکا در صفحه توئیتر شخصی خود طی اظهارنظری کوتاه درباره تحریم‌های جدید اعلام شده اتحادیه اروپا علیه منطقه «کریمه» تاکید کرد: «تحریم‌های وضع شده علیه روسیه در قبال کریمه باقی می‌ماند».
نماینده سابق فرانسه در سازمان ملل افزود: «(لغو) دیگر تحریم‌های وضع شده علیه روسیه به اجرای "توافق مینسک" بستگی خواهد داشت». اشاره «آرو» به توافق امضاشده برای آتش‌بس و پایان بحران در مناطق شرقی اوکراین بین کی‌یف و مخالفان روسگرای آن بود؛ توافقی که مورد حمایت روسیه، اتحادیه اروپا و سازمان ملل هم قرار گرفته است.
اتحادیه اروپا در تازه ترین اقدامش روز پنجشنبه سرمایه‌گذاری کشورها و شرکت‌های اروپایی عضو در بخش‌های نفت و گاز منطقه کریمه را ممنوع و همکاری‌ها در بخش کشتیرانی با این منطقه را متوقف کرد. همچنین این اتحادیه از کشتی‌های اروپایی خواسته شده در بنادر کریمه لنگر نیندازند.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها