امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 19
۰۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133605
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک سناتور جمهوری‌خواه و نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری 2016 به ناکارآمدی محاصره ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک سناتور جمهوری‌خواه و نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری 2016 به ناکارآمدی محاصره اقتصادی کوبا توسط ایالات متحده اذعان کرد.

«رند پال» از نامزدهای محتمل جمهوری‌خواه انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا و سناتور روز پنجشنبه با اشاره به اعلام ازسرگیری روابط این کشور با کوبا گفت: «محاصره اقتصادی 50 ساله کوبا، کارساز نبوده است».

سناتور ایالت کنتاکی افزود: «اگر هدف از محاصره اقتصادی تغییر رژیم بود، مطمئنا اینطور به نظر می‌رسد که کارساز نبوده و شاید محاصره اقتصادی به مردم کوبا بیش از رژیم آن ضربه می‌زند؛ در نهایت به نظر من باز کردن درها به روی کوبا، نظر خوبی است».
روز گذشته و ساعاتی پس از انتشار خبر آزادی «آلن گراس» شهروند آمریکایی توسط دولت کوبا در قبال آزادی سه شهروند کوبایی زندانی در آمریکا «باراک اوباما» و «رائول کاسترو» به طور همزمان طی سخنرانی در کشورهای خود گفتند که روند عادی‌سازی روابط واشنگتن و هاوانا را آغاز کردند.
حمایت رند پال از برقراری روابط اقتصادی با کوبا در حالی مطرح شده که گروهی از سیاستمداران جمهوری‌خواه از جمله «مارکو روبیو»، سناتور جمهوریخواه ایالت فلوریدا و «جان بینر» رئیس اکثریت جمهوری‌خواهان مجلس نمایندگان آمریکا روز گذشته با اقدام اوباما مخالفت کردند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار