امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133621
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پایگاه اطلاع رسانی «VICE» وابسته به ارتش رژیم صهیونیستی به تازگی تصاویر جدیدی از نحوه پذیرش و مداوای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پایگاه اطلاع رسانی «VICE» وابسته به ارتش رژیم صهیونیستی به تازگی تصاویر جدیدی از نحوه پذیرش و مداوای تروریست‌های زخمی وابسته به گروه‌های مسلح درحال مبارزه علیه نظام سوریه در بیمارستان‌های این رژیم منتشر کرده است.

براساس اعلام این پایگاه اطلاع رسانی، براساس آمارهای رسمی اراده شده تاکنون ارتش رژیم صهیونیستی بیش از 1400 تروریست مسلح زخمی را پس از پذیرش از طریق منطقه جولان اشغالی و بستری کردن در بیمارستان‌های این رژیم تحت مداوا و درمان قرار داده است.

پایگاه اطلاع رسانی «VICE» موفق شده است، از ارتش اجازه تهیه فیلم و مسندسازی فعالیت‌های ارتش رژیم صهیونیستی در کمک به مجروحان گروه‌های تروریستی مسلح فعال در سوریه را بدست آورد و محل فیلمبرداری نوار مرزی اشغالی جولان است.

این آمارهای رسمی اظهار می‌کند، بیش از 1400 تروریست زخمی وابسته به گروه‌های مسلح در بیمارستان‌های شمال سرزمین‌های اشغالی تحت مداوا و درمان قرار گرفته‌اند و این بیمارستان‌ها عمدتا توسط ارتش «اسرائیل» در نزدیکی مرزهای سوریه و منطقه حائل بین سوریه و سرزمین‌های اشغالی احداث شده‌اند.

پایگاه اطلاع رسانی «VICE» توضیح می‌دهد که این مجروحان بواسطه یک میانجی و واسطه «اسرائیلی» به سرزمین‌های اشغالی منتقل می‌شوند و این جدای از کمک‌هایی است که ارتش «اسرائیل» به گروه‌های مسلح مستقر در نزدیکی مرزهای اشغالی جولان ارائه می‌دهد.

منابع آگاه در ارتش رژیم صهیونیستی اظهار داشته‌اند که از مجروحانی که به بیمارستان‌های ارتش منتقل می‌شوند، بازجویی انجام نمی‌شود و در گذشته که تعداد زخمی‌ها و پذیرش آنها کمتر بود، یک افسر ارتش رژیم صهیونیستی بر انتقال مجروحان نظارت داشت.

 انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها