امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۸:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133653
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۸
تعداد بازدید: 92
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بیرجند، محمد علی ایمانی صبح امروز در نشست مشورتی سفر رئیس جمهور به خراسان جنوبی در تشریح برنامه‌های ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بیرجند، محمد علی ایمانی صبح امروز در نشست مشورتی سفر رئیس جمهور به خراسان جنوبی در تشریح برنامه‌های وزرا برای سفر به شهرستان‌های استان افزود: وزیر جهاد کشاورزی در شهرستان بشرویه، وزیر نیرو در خوسف، وزیر اقتصادی و دارایی در زیرکوه، معاون امور مجلس در قاین، وزیر راه و شهرسازی در طبس، دستیار ویژه رئیس‌جمهور امور اقوام در درمیان، وزیر اطلاعات در فردوس، رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در سرایان، وزیر آموزش و پرورش در شهر سربیشه و معاون توسعه مناطق محروم کشور در نهبندان حضور پیدا می‌کنند.

وی دیدار مردمی در ورزشگاه آزادی در صبح چهارشنبه و دیدار با علما و نخبگان و شرکت در جلسه شورای اداری استان را از جمله برنامه‌های رئیس‌جمهور عنوان کرد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری خراسان جنوبی تاکید کرد: وزرای دولت به عنوان نماینده تام‌الاختیار برای پیگیری مسائل و مشکلات مردم به شهرستان‌های استان سفر می‌کنند.

ایمانی تصریح کرد: جلساتی با حضور وزرا در شهرستان‌ها برای بررسی مشکلات برگزار می‌شود و با کمک فرمانداران دستورات لازم صادر خواهد شد.

انتهای پیام/2248/ق20/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار