امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۲:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133670
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۸
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، عزت الله ضرغامی دقایقی پیش در اختتامیه همایش بسیج و رسانه در سالن همایش‌های آستان قدس رضوی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، عزت الله ضرغامی دقایقی پیش در اختتامیه همایش بسیج و رسانه در سالن همایش‌های آستان قدس رضوی اظهار کرد: بسیج رسانه در جمع‌آوری نیروهای انقلابی و تحقق اهداف انقلاب اسلامی بسیار تاثیرگذار است.

ضرغامی تصریح کرد: در تمامی عرصه‌ها آنقدر پیشرفت کرده‌ایم که تمامی معادلات عالم را تحت‌تأثیر قرار داده‌ایم و این به خاطر روحیه بسیجی مردم است.

وی افزود: حضور بسیج مایه قوت قلب و نشانه و آیه‌ای برای پیدا کردن مسیر است.

رئیس سابق رسانه ملی بیان کرد: بسیج کارهایی می‌کند که در رسانه مطرح نمی‌شود چون رسانه توانایی انعکاس فعالیت‌های گسترده بسیج را ندارد.

ضرغامی اضافه کرد: در بسیاری اوقات برنامه‌هایی که منعکس می‌شود درصد کوچکی از کار بزرگی که توسط بسیج صورت می‌گیرد نیز نیست و شجره طیبه واقعاً مصداقش بسیج است که امروز به بار نشسته و همه از محصول آن استفاده می‌کنیم.

وی با بیان اینکه بسیج و رسانه مفهومی را منتقل می‌کند که هم قالب و هم محتوا است، بیان کرد: آیت‌الله شهید مطهری جمهوری اسلامی را دو کلمه خوانده‌اند که کلمه اول آن قالب و کلمه دوم آن محتوا را معرفی می‌کند.

ضرغامی خاطرنشان کرد: بسیج رسانه و رسانه بسیجی دو مفهوم قالب و محتوا را منتقل می‌کند و ما باید زیر سایه این دو مفهوم بتوانیم خوب فعالیت کنیم.

وی با تأکید بر اینکه محتوا بر رسانه باید بسیجی باشد، عنوان کرد: اگر رسانه‌ای بخواهد بسیجی شود، باید شجاعت را که یکی از ویژگی‌های فرد بسیجی است داشته باشد.

رئیس سابق رسانه ملی، بسیج را یک حرکت جمعی عنوان کرد و بیان داشت: وقتی مردم گرد هم می‌آیند می‌توانند مشکلات را حل کنند و بسیج در واقع تبلور حضور گسترده مردم است.

انتهای پیام/70005/ق40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها