امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۳:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133673
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۸
تعداد بازدید: 39
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، سردار محمدرضا نقدی در حاشیه اختتامیه دوازدهمین همایش بین‌المللی بسیج و رسانه در جمع ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، سردار محمدرضا نقدی در حاشیه اختتامیه دوازدهمین همایش بین‌المللی بسیج و رسانه در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس، مبنی بر آخرین وضعیت داعش، اظهار کرد: فقط می‌توان این را گفت که داعش رو به موت است و چه در عراق و چه در سوریه به زودی از بین می‌روند.

وی افزود: مسئله مهم این بوده که حرکت مردمی و اجتماع عظیم در روز اربعین امسال مایه یأس و ناامیدی تمام دشمنان امت اسلام بوده و اربعین امسال نشان‌دهنده وحدت امت اسلامی بود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه در سیدنی فردی با هویت ایرانی‌الاصل گروگانگیری کرده، گفت:‌ ببینید امروز چنین اخباری برای به انزوا کشاندن جمهوری اسلامی ایران بوده چرا که دشمنان ما به خوبی می‌دانند جمهوری اسلامی ایران خطر بزرگی برای آنها محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: ملت اسلامی ما همواره راه نجات بشریت را به مردم دنیا نشان داده و این الهام‌بخشی ملت ایران خطری بزرگ برای دشمنان محسوب می‌شود و تلاش آنها این است که در این الهام‌بخشی و عزت خدشه وارد کنند.

سردار نقدی در بخش دیگری از سخنانی با تاکید بر اینکه نباید مبارزه با فساد سیاسی شود، اظهار کرد: نباید مسئله مبارزه با فساد را سیاسی کرد چرا که منفعت آن در جیب همان مفاسد اقتصادی می‌رود و ضابطان قضایی به این مسئله باید توجه جدی داشته و از موضع قاطع با مفاسد اقتصادی برخورد کنند.

انتهای پیام/70005/ق40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها