امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133680
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۸
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی دادستان کل کشور در سخنرانی‌ پیش‌

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی دادستان کل کشور در سخنرانی‌ پیش‌ از خطبه‌های در نماز جمعه امروز اظهار داشت: امروز دشمنان به دنبال ایجاد فتنه هستند و فضای مجازی این بستر را برای آنها فراهم کرده است که ما باید از حُسن‌های فضای مجازی در کشور استفاده کنیم و در حوزه مرزبانی فرهنگی نباید اجازه بدهیم دشمنان انقلاب رخنه کنند و فکر‌ها و اخلاق‌های جامعه ما را مورد تهدید قرار دهند.

وی گفت: در اقتصاد نیز همینطور است و نباید اجازه دهیم قاچاقچیان و سودجویان با واردات بی‌رویه کالاهای خارجی موجب برهم خوردن اقتصاد کشور شوند.

حجت‌الاسلام رئیسی خاطرنشان کرد: بنده به همه مدیران جامعه توصیه می‌کنم نظام نبوی مدلی را برای موفقیت ارائه پیش‌روی همه ما است.

وی تأکید کرد: از دشمن نباید واهمه داشت و باید در مسیر قانونمداری گام برداشت. در فتنه سال 1388 نیز اگر دلدادگی مردم به خدا، بصیرت آنها و هدایت حکیمانه رهبر انقلاب نبود آنچه که نظام سلطه می‌خواست با توجه به عملکرد کسانی که جای پا را برای آنها فراهم کرده بود می‌رسید و وضع کشور ما اکنون اینگونه نبود.

دادستان کل کشور گفت: این نظام؛ شهیدپرور، بصیرت‌آفرین و نظامی تربیت‌یافته و متصل به عاشورا است.

وی بیان داشت: آنچه که بر فتنه تأثیرگذار بود بصیرت مردم، تأسی از خدا و بصیرت‌آفرینی همراه با هدایت‌های رهبری بوده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها