امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۵:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133700
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۴۱
تعداد بازدید: 310
شما مشاهده می  کنید که امروز5 قدرت جهانی که دارای حق وتو هستند با ایران وارد مذاکره می شوند و حرفشان این است که این قدرتمندی ایران را قبول ...

شما مشاهده می  کنید که امروز5 قدرت جهانی که دارای حق وتو هستند با ایران وارد مذاکره می شوند و حرفشان این است که این قدرتمندی ایران را قبول نداریم واین مسئله یک شاخص بزرگ در نظام جمهوری اسلامی است که نشانه دهنده اقتدار ایران است.

به گزارش پایگاه خبری،مهدوی پیروان موعود: امیر کیومرث حیدری جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم تحلیف و دانش آموختگی دانش آموزان امدادگر رزم که صبح امروز در مرکز بهداری شهید هجرتی برگزار شد با بیان اینکه عزت و سربلندی و اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی ایران مدیون هدایت های پیامبرگونه امام خمینی (ره) بوده است عنوان کرد: امروز رهبر معظم انقلاب با توکل برخدا انقلاب را به همان ساحل نجاتی که مدنظر معمار بزرگ انقلاب بوده است هدایت می کند. 

وی با تبریک به کسانی که با یادگیری درس ها و آموزش های نظامی مفتخر به دریافت درجه شده اند اظهارداشت: در حقیقت دریافت درجه شانه های مردانه شما را زیر بار مسئولیت بزرگی برده است و شما رسماً در سطوح جنود الهی قرار گرفته اید و امیدوارم این مسیر تعالی را ادامه دهید.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران اقتداری کسب کرده است که در دنیا و در طول تاریخ ایران به خود ندیده و نمونه ای نداشته است.

حیدری در رابطه با مهم ترین شاخص اقتدار نظام جمهوری اسلامی گفت: شما مشاهده می  کنید که امروز5 قدرت جهانی که دارای حق وتو هستند با ایران وارد مذاکره می شوند و حرفشان این است که این قدرتمندی ایران را قبول نداریم واین مسئله یک شاخص بزرگ در نظام جمهوری اسلامی است که نشانه دهنده اقتدار ایران است.

وی با بیان اینکه امروز 152 رسانه دیداری و شنیداری در دنیا علیه موجودیت نظام در حال فعالیت هستند خاطرنشان کرد: کدام کشور دنیا را سراغ دارید که رسانه هایشان به زبان خودشان علیه کشورشان فعالیت کنند؛ امروز 152 رسانه به زبان فارسی با هدف سنگ اندازی در راه رشد تعالی نظام علیه این کشور فعالیت می کنند.

حیدری با بیان اینکه آمریکا و اقمارش قصد دارند قدم به قدم توانمندی های نظامی شان را به ایران نزدیک کنند عنوان کرد: شما مشاهده می کنید که آمریکا کشورهای اطراف ایران را با سلاح های روز مجهز کرده است چرا که از وجود ایران و اقتدارش در منطقه نگران است.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در رابطه با پروژه ایران هراسی گفت: دشمن با انجام این پروژه قصد دارد دنیا را از عظمت ایران بترساند ولی ما اعتقاد داریم که بخشی از این پروژه ریشه در اقتدار ایران دارد و خوشحالیم که آمریکایی ها به عنوان پرچم دار دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران امکانات نظامی اش را به منطقه نزدیک می کند.

حیدری با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی براینکه " نیروی زمینی ارتش باید به شایستگی رزم نزدیک به دشمن را احراز کند" در رابطه با ویژگی های نزدیکی امکانات نظامی آمریکا به ایران گفت: نزدیکی پایگاه ها و امکانات نظامی آمریکا به ایران نشان دهنده قدرت ایران در منطقه است که باعث می شود آن ها در تیررس ما قرار بگیرند.

وی با اشاره به اینکه اقتداری که امروز ایران از آن بهره مند است رهین وجود ولایت است عنوان کرد: اگر این کشور توسط ولی امر مسلمین رهبری و هدایت نمی شد امروز ما اقتدار نداشتیم و کشورهای مصر، یمن و لیبی با ضعف در این مسئله انقلاب شان به سرانجام نرسیده است.

حیدری با بیان اینکه فریاد مرجعیت از ورود گروهک های داعش به بغداد جلوگیری کرد افزود: اگر نظام حاکم در عراق قدرت داشت از ورود داعش به موصل و دیاله والانبار جلوگیری می کرد و فریاد مرجعیت بود که به این کشور کمک کرد.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: اگر می خواهیم اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران حفظ شود و اعتلا پیدا کند باید با بصیرت و آگاهی در مسیر ولایت حرکت و رهبری را یاری کنیم.

حیدری با بیان اینکه ارتش مجموعه ای ولایت مدار است عنوان کرد: مجموعه ارتش سرباز ولایت وامام زمان (عج) هستند که از دستورات ولایت اطاعت محض می کنند.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه ارتش و سایر نیروهای مسلح در اوج اقتدار هستند اظهار داشت: امروز ارتش در همه مرزها حضور با اقتدار دارد و در هر کجا  که احساس کند ممکن است دشمنان علیه انقلاب اقدامی کنند اولین نیرویی است که با آن مقابله می کند.

در پایان این مراسم نیز امیر حیدری جانشین فرمانده نیروی زمینی از اورژانس این مرکز بازدید و همچنین دانشگاه علمی و کاربردی شهید هجرتی را افتتاح کرد. همچنین مانور آبی و خاکی با محوریت عبور از رودخانه با تجهیزات کامل و درگیری با دشمن وحمل مجروح در آب با  حضور امیر حیدری و سرتیپ دوم لشکری رئیس بهداری نزاجا برگزار شد.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها