امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۷:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133705
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از یاسوج، احمد خورشیدی‌آزاد ظهر امروز در نشست با خبرنگاران با بیان این که صحبت‌های حسین مرعشی عضو حزب

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از یاسوج، احمد خورشیدی‌آزاد ظهر امروز در نشست با خبرنگاران با بیان این که صحبت‌های حسین مرعشی عضو حزب کارگزاران سازندگی را در رسانه‌ها در خصوص بی‌کفایت خواندن مجلس نهم مطالعه کردم، اظهار کرد: آقای مرعشی از پشتوانه‌های دولت هاشمی و خاتمی به شمار می‌رود.

وی گفت: مردم به خوبی این افراد و حزب کارگزاران و دوران سازندگی را می‌شناسند و به یاد دارند که در آن دوران چه اتفاق‌هایی در کشور رخ می‌داد اما قبل از هر چیز باید به برخی از رانت‌خواری‌هایی که در دوران حکومت این آقایان وجود داشت از جمله در خصوص واگذاری‌های جزیره آشوراده در استان گلستان اشاره‌ای داشته باشم.

دبیرکل جمعیت خدمتگزاران ایران اسلامی با سؤال از مرعشی تصریح کرد: تکلیف 380 هکتار زمینی که در آشوراده با مساعدت شما به قیمت هر متر 66 تومان واگذار شد، به کجا انجامید.

این فعال سیاسی افزود: قرار بود که شرکتی با استفاده از این زمین و قیمت مناسب آن زیرساخت‌های توریستی و گردشگری ایجاد کنند که سر از ویلاسازی درآورد و در دولت قبلی جلوی این کار گرفته شد، ولی متأسفانه اکنون با حمایت وی زمین در حال برگشتن به این شرکت و حرکت‌هایی از این دست است.

وی با بیان تفاوت‌های مجلس اصلاح‌طلب ششم و مجلس اصولگرای نهم گفت: مردم همه به کارکردهای مجلس ششم واقف هستند و از استعفا تا تحصن آن را می‌دانند و نیازی به توضیح در خصوص عملکرد آن مجلس نیست.

خورشیدی‌آزاد به عملکرد این مجلس و جرم آن در نزد افرادی مانند مرعشی اشاره کرد و گفت: جرم این مجلس همکاری صمیمانه با دولت است که با وجود این که بسیاری از وزرای روحانی را قبول نداشت برای همکاری آن‌‌ها را مورد اعتماد قرار داد و یا این که هر گونه برنامه اقتصادی دولت را بدون کمترین دستکاری مورد تأیید قرار می‌دهد.

انتهای پیام/2571/س30/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار