امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۸:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133706
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از واشنگتن پست، آوریل هاینز بعد از 18 ماه که به سازمان سیا رفته بود تا به عنوان معاون جان برنان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از واشنگتن پست، آوریل هاینز بعد از 18 ماه که به سازمان سیا رفته بود تا به عنوان معاون جان برنان رئیس سازمان اطلاعات آمریکا فعالیت کند به کاخ سفید بازمی‌گردد و به عنوان معاون مشاور امنیت ملی کاخ سفید تعیین می‌شود.

هاینز جایگزین آنتونی بلینکن خواهد شد که طی هفته گذشته به عنوان قائم مقام وزارت خارجه آمریکا تعیین شد.

سوزان رایس مشاور امنیت ملی کاخ سفید از هاینز که به مدت 3 سال در بطن همه مسائل مهم سازمان سیا بوده است به عنوان فردی باهوش که می‌تواند کارهای روی زمین مانده را پیش ببرد یاد می‌کند.

رایس در یک مصاحبه گفت: هاینز یک همکار فوق العاده است که به بحثهای شورای امنیت ملی در سازمانهای اطلاعاتی و در دولت مسلط است. وی یک شنونده بسیار خوب با توانایی ایجاد اجماع بر سر مسائل مختلف است.

واشنگتن پست نوشت، با انتصاب خانم هاینز، باراک اوباما 3 زن را به عنوان مقامات عالی در مسائل امنیتی و سیاست خارجی کاخ سفید گمارده است. سوزان رایس مشاور امنیتی باراک اوباما و لیزا موناکو مشاور ضدتروریسم کاخ سفید از جمله دیگر زنان در این مشاغل هستند.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار