امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133715
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «بشار الجعفری» نماینده دائم سوریه در سازمان ملل با مسخره خواندن اقدام عربستان و قطر در ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «بشار الجعفری» نماینده دائم سوریه در سازمان ملل با مسخره خواندن اقدام عربستان و قطر در ارائه پیش‌نویس حقوق بشر درباره سوریه تاکید کرد که هزاران گزارش و اظهار نظر وجود دارد که نشان می‌دهد این دو کشور در تشدید درگیری و تقویت تروریسم در سوریه و مانع تراشی در حل سیاسی دست داشته و دارند.

الجعفری در سخنانی در مجمع عمومی سازمان ملل با اشاره به اینکه اقدامات قطر و عربستان در زمینه حمایت از گروه‌های تروریستی در سوریه تنها محدود به حمایت مالی نیست، گفت که این دو کشور نقشی مهم در حمایت تسلیحاتی و رسانه‌ای از تروریست‌ها در سوریه دارند.

الجعفری در ادامه با بیان اینکه آموزش تروریست‌ها در اردن و ترکیه با حمایت قطر و عربستان صورت می‌گیرد، گفت: این کشورها در حال دامن زدن به جنگ مذهبی در منطقه هستند.
عربستان یکی از کشورهایی است که مورد سرزنش دائم گروه‌ها و سازمان‌های بین‌المللی حقوق بشری است. محروم بودن زنان در عربستان از رانندگی و داشتن کارت هویت مستقل، از اولیه‌ترین حقوق زنان در این کشور است که عربستان آن را به رسمیت نمی‌شناسد.

انتهای پیام/ک.ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار