امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۹:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133739
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
حسین شهبازی دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ضمن اشاره به حضور برخی از عناصر ...

حسین شهبازی دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ضمن اشاره به حضور برخی از عناصر فتنه در دانشگاه‌ها گفت: نگاه ما به فتنه 88 سیاسی جناحی و حتی قبیله‌ای نیست. نگاه ما به فتنه 88 از روی اعتقادات یک مسلمان است.

شهبازی افزود: تعداد اندکی در زمانی اعتقادات ملت را لگد مال و به رای مردم توهین کردند. عملکرد آنها در گذشته کاملا مشخص است ولی متاسفانه امروز شاهد حضور این افراد در دانشگاه‌ها هستیم. این اشخاص اصلا صلاحیت اخلاقی برای حضور در چنین مکان‌هایی را ندارند و باید از ورود آنها جلوگیری شود.

دبیرجنبش عدالتخواهی گفت: متاسفانه اخیرا شاهدیم به افراد انقلابی اجازه سخنرانی در دانشگاه‌ها داده نمی‌شود ولی از آن سو برخی از مجرمین و عناصر فتنه تریبون‌های دانشگاهی را در اختیار گرفته‌اند.

این فعال دانشجویی ادامه داد: اخیرا در دانشگاه‌های استان فارس نیز ما شاهد حضور چنین افرادی هستیم. نهادهای امنیتی استان باید پاسخگوی صدور مجوز برای سخنرانی چنین اشخاصی در دانشگاه باشند.

شهبازی در خاتمه اظهار داشت: دانشجویان مسلما منتظر اقدام مسئولان خواهند بود در غیر این صورت با تاسی از وصیت نامه امام خمینی (ره) به وظیفه انقلابی خود عمل خواهند کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار