امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133742
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
حجت‌الاسلام ابراهیم کلانتری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی ...

حجت‌الاسلام ابراهیم کلانتری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پیرامون افرادی که در دانشگاه‌ها اقدام به برهم زدن سخنرانی‌های دانشجویی می‌کنند، گفت: این اقدامات نشانگر این است که افرادی که دست به چنین کاری می‌زنند یک منطق خوب برای اثبات مواضع سیاسی خود ندارند.

وی افزود: این افراد چون نمی‌توانند در یک مناظره، میزگرد یا در جمع منطق خود را به اثبات برسانند، ترجیح می‌دهند نگذارند صحبت‌های منطقی و اصولی در برنامه‌های دانشجویی مطرح شود.

حجت‌الاسلام کلانتری ادامه داد: این اقدامات هیچ نتیجه‌ای برای عاملان آن نخواهد داشت. در دهه‌های قبل نیز شاهد چنین رفتاری از برخی از دانشجویان بودیم ولی آنها هم نتیجه‌ای از این حرکات نگرفتند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران تاکید کرد: جریاناتی که این مسائل را طراحی می‌کنند مسلما خودشان آسیب خواهند دید. چنین کاری به هیچ وجه منطقی نیست. این افراد اگر منطق درستی دارند، بیایند و مناظره کنند یا در کرسی‌های آزاد اندیشی مسائل خود را بیان کنند.

وی تصریح کرد: قانون مشخصی برای برخورد با چنین دانشجویانی وجود دارد و مسئولان دانشگاه‌ها می‌توانند با استفاده از این قانون با آنها برخورد کنند.

کلانتری یادآور شد: امروز شرایط دانشگاه‌های ما طوری است که همه گروه‌ها با استحکام و به صورت منطقی فعالیت می‌‎کنند. در گذشته شاید ممکن بود با چنین حرکاتی بشود جریانی را حذف کرد ولی الان به هیچ وجه نمی‌توان با برهم زدن سخنرانی یک فرد و یا کارهایی امثال آن جریانی را حذف کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها