امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۳:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13377
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۱۰
تعداد بازدید: 144
به گزارش فارس، سید حسن نصرالله در ادامه سخنرانی خود به مناسبت روز جانباز تاکید کرد: پروژه حمله در منطقه وجود دارد که الان در سوریه است و آمریکا و ...

به گزارش فارس، سید حسن نصرالله در ادامه سخنرانی خود به مناسبت روز جانباز تاکید کرد: پروژه حمله در منطقه وجود دارد که الان در سوریه است و آمریکا و اروپا و بسیاری از کشورهای عربی و کشورهای خلیج فارس و رسانه‌های جمعی تأمین هزینه‌های زیاد آن را بر عهده دارند؛ مردم نیز آماده اند تا مقالات زیادی بنویسند و فحش‌های زیادی بدهند و فضای کنونی فضای ترساندن است. هر کسی که بخواهد واقعیتی را بیان کند، باید هزاران محاسبه را به علت مواضعش مدنظر قرار دهد، بویژه در فضایی که فتواهای کشتار انسان‌ها فراوان صادر می‌شود.

وی ادامه داد که انسان‌هایی هستند که از موضع سیاسی خود حرف می‌زند و با فتواهای قتل و تکفیر و کشتار و تجاوز نیز مقابله می کنند، مناطقی نیزهستند که به علت رویکردهای سیاسی خود مجازات می‌شوند و علما و روزنامه نگارانی نیز هستند که از طایفه کریم اهل تسنن هستند، اما به علت رویکردهایشان مورد تجاوز قرار می گیرند.

وی گفت: تجاوزی که علیه شیخ ماهر حمود انجام شد، اصلا موضوع ساده ای نبود، خداوند وی را نجات داد، وی مواضع خود را داشت و نامه‌هایی را به من نوشت و نصیحت‌هایی را نیز مطرح کرد.

نصرالله گفت: حادثه‌ای در برابر سفارت ایران روی داد و فردی مظلومانه کشته شد و این موضوع در دست بررسی قرار دارد، نباید حق کسی ضایع شود، البته این حادثه به طور کلی مردود است.

وی ادامه داد: هنگامی که در مورد تحولات سوریه از دیدگاههای خود سخن می گوییم و مواضع خود را مطرح می کنیم، مورد ناسزا و تکفیر قرار می‌گیریم،  در این صورت است که شما به این اعتقاد می رسید که گزینه ما صحیح است.

دبیرکل حزب الله لبنان تصریح کرد: ما با دشمن اسرائیلی جنگیدیم، در حالیکه تمام دنیا با اسرائیل بود، اما تعداد اندک ما باعث ترسمان نشد و ما دچار تردید و تسلیم نشدیم، امروز موضع ما بسیار بهتر است و نیمی از دنیا با ما هستند، در حالیکه در جنگ تموز (۳۳ روزه ) فقط ایران و سوریه با ما بودند.

وی تصریح کرد: این موضوع تنها اخلاقی نبود، بلکه از دیدگاه ما به کشورها و دولت ها و رژیم ها نشأت می گرفت، ما هنگامی که در کشوری قرار گرفتیم، باید از آن دفاع کنیم.
 
  ادامه دارد ...
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها