امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۱۴:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133787
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
عالیه نکویی، 61 ساله خانه‌دار و خیر مدرسه‌ ساز از تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ...

عالیه نکویی، 61 ساله خانه‌دار و خیر مدرسه‌ ساز از تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت:‌ در زنجان و در روستای آلاچمند و محل تولدم دبیرستانی را در حال ساخت دارم.

وی ادامه داد: حدود 90 میلیون برای ساخت این دبیرستان هزینه کرده‌ام و بنده در خانواده‌ای بزرگ شده‌ام که بزرگانم همگی در کار خیر پیش قدم بوده‌اند و این کارها برکات زیادی برایم داشته است.

نکویی در تشریح چگونگی روی آوردن به مدرسه‌سازی گفت:‌ 40 سال پیش زمانی که تازه ازدواج کرده بودم خواب دیدم در همین مکان که مدرسه می‌سازم مسجدی ساختم و از مسجد صدای اذان می‌آید و دارای دو گلدسته است؛ اما گنبد ندارد و دو بار این خواب تکرار شد.

این خیر در بیان ویژگی و احساس مشارکت در کارهای نیک به ویژه مدرسه‌سازی یادآور شد: بهترین احساس یک خیر این است که دانش‌آموزی که در آن مدرسه درس می‌خواند اگر دکتر یا مهندس شود، فرد خیر را دعا می‌کند و این باعث سربلندی، افتخار و عاقبت به خیری است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار