امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۱۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133790
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
سکینه عمرانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: بودجه سال 94 معاونت امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری ...

سکینه عمرانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: بودجه سال 94 معاونت امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری افزایش قابل توجهی نسبت به سال جاری داشته است و این در حالی است که هنوز معاونت امور زنان در خصوص عملکرد بودجه سال جاری خود گزارشی را ارائه نداده است.

وی ادامه داد: نباید مواردی مانند بیمه زنان خانه‌دار، افزایش مرخصی زایمان و حمایت از زنان بدسرپرست مورد بی‌توجهی قرار گیرد، چرا که این مطالبات، مطالبات اساسی جامعه زنان کشور ماست و باید در دستورکار دولت برای سال آینده قرار گیرد.

این عضو فراکسیون زنان خاطرنشان کرد: متأسفانه در سال جاری، موضوع بیمه زنان خانه‌دار به صورت جدی پیگیری نشد و تاکنون شاهد اجرایی نشدن آن از سوی دولت بودیم، این در حالی است که بخش اعظمی از جامعه زنان کشور ما را زنان خانه‌دار تشکیل می‌دهند که عده‌ای از این زنان نیز بدسرپرست و یا سرپرست خانوار هستند و این موضوع می‌تواند برای آنها کمک بسیار خوبی باشد.

عمرانی خاطرنشان کرد: در کنار این موارد، مباحثی مانند برنامه‌های حمایت از خانواده و فرزندان نیز باید مورد توجه ویژه قرار گیرد و در برخی موارد بودجه پیشنهادی دولت نیازمند بازنگری است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها