امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۰۵:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133795
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، متن این بیانیه به شرح زیر است. و بخوانیم بار دیگر قصه مظلومیت مسلمانان را ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، متن این بیانیه به شرح زیر است.

و بخوانیم بار دیگر قصه مظلومیت مسلمانان را ...

در روزهایی که هنوز از تب و تاب دلداگی برای مولایمان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) سرشار بودیم و هنوز اشک ریز کاروان اسیران کربلا و پرشور از بزرگترین اجتماع تاریخ در گرد مصباحی چون حسین ()،شنیدیم و دیدیم که دهها کودک بی گناه در پاکستان قربانی یک نادانی و دشمنی دیگر شدند تا باز هم برگی دیگر بر کتاب قطور مظلومیت مسلمانان بیفزاید.

دلمان شکست اما می دانیم که خدا هوای دلشکستگان را دارد

تیغ کینه دست پروردگان اجانب بار دیگر از آستین شرارت و رذالت بیرون آمد و این بار در گوشه دیگری از عالم خون ریخت که خون خواران جهان جرعه  ای بنوشند تا شاید لحظه ای از سوز آتشی که از دشمنی با اسلام به جانشان افتاده است خلاصی یابند.

غافل از آن که شعله قهر و غضب الهی دامان ننگین شان را گرفته است.

اما شاید بشود به این کوردلان از خدا بیخبر حق داد ! آنان که بیش از 60 سال  مار خوش خط و خال صهیونیسم را در فلسطین عزیز، هزاران نفر در کشمیر، سوریه، عراق، افغانستان و دهها سرزمین دیگر گماشته اند تا به شاخ و برگی از درخت تنومند و پر ثمر اسلام لطمه ای هر چند کوچک بزنند و با دروغ و تزویر پشت نقاب حقوق بشر، چند دولت ترسو و بی ملت را خام کردند تا در این رسوایی بزرگ آنان را همراهی کنند، اما هر بار جزکوبیدن بر طبل رسوایی خود چیزی عایدشان نمی شود.

حق دارند عقده کنند، کینه داشته باشند و عصبانی باشند. ماهم گفته شهید مظلوممان را بر ایشان تکرار می کنیم که: آمریکا از دست ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر.

ما دانش آموزان ایرانی مثل همیشه تاریخ پر افتخارمان.

چراکه معتقدیم «کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا » ...

از کنار این حادثه هولناک به راحتی نمی گذریم. می نویسیم به حسابتان و آماده روزی هستیم تا اشاره ای از اماممان ببینیم و تکلیفی احساس کنیم تا همسان 36 هزار همکلاسی آسمانی مان کاری کنیم کارستان ،و در آن روز برایمان فرقی نمیکند در کجای جغرافیای این عالم باشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها