امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133808
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در اسلام‌آباد، عمران‌خان رهبر حزب تحریک انصاف سرانجام بعد از 126 روز به تحصن ضد دولتی در پایتخت ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در اسلام‌آباد، عمران‌خان رهبر حزب تحریک انصاف سرانجام بعد از 126 روز به تحصن ضد دولتی در پایتخت پاکستان پایان داد.

خان عنوان کرد: پایان دادن به اعتراض‌های ضد دولتی بعد از مشاورت با اعضای حزب صورت گرفته است.

وی افزود: در اجلاس ویژه اعضای حزب تحریک انصاف بیشتر اعضای این حزب عنوان کردند بعد از حادثه تروریستی پیشاور بهتر است به تظاهرات‌های ضد دولتی پایان داده شود.

رهبر حزب تحریک انصاف بیان کرد: شفافیت در انتخابات تضمین کننده دموکراسی در کشور است و اگر نواز‌شریف نخست وزیر پاکستان تحقیق در زمینه تقلب در انتخابات را آغاز کند وی را همراهی خواهیم کرد.

اعضای حزب تحریک انصاف که در اسلام‌آباد تحصن کرده بودند نتوانستند پایان اعتراض‌های ضد دولتی را بپذیرند. بیشتر اعضای حزب تحریک انصاف در حالی که گریه می‌کردند از عمران‌خان خواستند تا برقراری عدالت و انصاف به اعتراض‌های ضد دولتی ادامه دهد.

اعضای حزب تحریک انصاف با سر دادن شعارهای ضد دولتی و شعارهایی مبنی بر پایان ندادن تحصن خودروی حامل عمران‌خان را محاصره و از وی خواستند در تصمیم خود تجدید نظر کند اما این اقدامات فایده‌ای نداشت.

نواز‌شریف با مثبت دانستن اقدام عمران‌خان برای پایان تظاهرات‌های ضد دولتی عنوان کرد این اقدام خان باعث تقویت جبهه مبارزه با تروریسم در کشور خواهد شد.

وی افزود: همه مردم پاکستان برای مبارزه با تروریسم متحد هستند و پیام عمران خان برای پیوستن به این اتحاد بسیار امیدوار کننده است.

شریف تأکید کرد: خان خواسته های خود را از طریق پارلمان مطرح کند تا اختلافات سیاسی از راه‌های مسالمت‌آمیز و با احترام به دموکراسی حل شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار