امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۸:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133811
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 97
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بنابر پژوهش های موسسه (ICM) بیش از 3 هزار جوان در انگلیس، آلمان و فرانسه از اقدامات ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بنابر پژوهش های موسسه (ICM) بیش از 3 هزار جوان در انگلیس، آلمان و فرانسه از اقدامات دولت‌های خود ناراضی هستند و معتقدند که دولت‌ها کورکورانه از آمریکا پیروزی می‌کنند.

بر اساس این گزارش، بیش از یک میلیون نفر اروپایی، دادخواستی را علیه تجارت اروپایی‌ها با آمریکا امضا کرده‌اند. 46 درصد از شهروندان عضو اتحادیه اروپا از 28 کشور عضو اتحادیه اروپا می خواهند که رویکرد مستقل‌تری در برابر آمریکا داشته باشند. در حالی که فقط 28 درصد معتقدند که بروکسل به اندازه کافی مستقل عمل می‌کند.

در این تحقیق که به طور اختصاصی برای اسپوتنیک انجام شده،از بیش از 3 هزار بزرگسال در آمریکا، انگلیس و فرانسه پرسش شده است.

62درصد از آلمانی‌ها معتقدند که اتحادیه اروپا باید مستقل از واشنگتن عمل کند و فقط 15 درصد در این کشور بر این باورند که اتحادیه اروپا از آمریکا مستقل است. نظرسنجی در انگلیس و فرانسه هم نتیجه مشابهی داشت. در این کشورها 38 و 39 درصد از پرسش شوندگان خواستار استقلال بیشتر اتحادیه اروپا از آمریکا بودند.فقط 13 درصد از مردم 2 کشور گفته‌اند که اتحادیه اروپا باید استقلال کمتری از آمریکا داشته باشد.

44 درصد از فرانسوی‌ها و انگلیسی‌ها هم اعتقاد داشتند که در حال حاضر اتحادیه اروپا به اندازه کافی از آمریکا مستقل است.

انتهای‌پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها