امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 17
۰۳:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 133829
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 66
علیرضا کرمانی دبیر شورای سیاستگذاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی ...

علیرضا کرمانی دبیر شورای سیاستگذاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیرامون نشست‌های برگزار شده اظهار داشت: به تازگی احکام اعضای شورای سیاستگذاری ابلاغ شده و بزودی اولین جلسه برگزار خواهد شد اما تاریخ آن مشخص نیست.

وی در ادامه پیرامون نشست‌های کارشناسی برگزار شده توضیح داد: تا امروز در راستای آسیب شناسی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نشست‌های آسیب شناسی بسیاری برگزار شده است تا ارزیابی خوبی داشته باشیم.

دبیر شورای سیاستگذاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اعلام کرد: جلسات برگزار شده مطالعاتی بوده تا درباره نمایشگاه بیست و هفتم گزارشی جامع تهیه شود و این آسیب شناسی و گزارش در اختیار اعضای شورای سیاستگذاری قرار گیرد.

کرمانی به حاضران در این نشست اشاره کرد و گفت: نشست‌های ارزیابی و کارشناسی با حضور تعدادی از ناشران، نویسندگان، مدیران، کارشناسان و دست‌اندرکاران نمایشگاه برگزار شد و اکنون گزارش آسیب شناسانه‌ای از نمایشگاه بیست و هفتم در قالب کتابچه‌ای گردآوری کرده‌ایم تا به اعضا ارائه دهیم و بر آن اساس برای نمایشگاه سال 94 تصمیم‌گیری شود.

علیرضا کرمانی که پیش از این با حکم سید عباس صالحی معاون فرهنگی وزیر ارشاد به عنوان مشاور برنامه ریزی معاونت فرهنگی این وزارتخانه منصوب شده بود چندی بعد طی حکمی به عنوان «دبیر شورای سیاستگذاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» هم معرفی شد و اکنون دبیر شوراست و حالا با معرفی اعضا اولین جلسه را برگزار خواهد کرد.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار